اخبار استانی

بالغ بر 5 هزار میلیارد تومان اعتبار برای دانش‌بنیان‌ها پیش‌بینی شده است

بالغ بر 5 هزار میلیارد تومان اعتبار برای دانش بنیان ها پیش بینی شده است

معاون اجرایی رئیس‌هور گفت: در سطح ملی نیز، بالغ بر 5000 میلیارد تومان برای کمک به دانش‌بنیان‌ها در سراسر کشور اعتبار پیش‌بینی شده است که هم در لایحه بودجه تهیه شده و هم در سفر به این کمک‌ها می‌گیرند.

به گزارش خبرنگار اخبار استانی از اصفهان، سید صولت مرتضوی، معاون اجرایی، صبح امروز در بازدید از شهرک رئیس تحقیقات دانشگاه صنعتی اصفهان در گزارش جمعی از خبرنگاران گفت: در این سفر استانی، برای کمک به مؤسسات زیرساخت‌ها و دانش‌بنیان بالغ بر 500 میلیارد تومان. اعتبار برای مجموعه شهرکهای علمی و فناوری استان اصفهان که تقریباً یک جهش 10 درصدی داشته است.

وی توضیح داد: از سوی دیگر، امکانات لازم را برای شرکت های دانش بنیان در سراسر کشور به ویژه استان اصفهان که قطب علم و دانش است، به هرقدری که مورد نیاز است و به فراخور توانمندی ها این اعتبارات پیش بینی و در سطح ملی و استانی توزیع می شود. .

مرتضوی ملی نیز گفت: در سطح، بالغ بر 5000 میلیون تومان برای کمک به دانش‌بنیان‌ها در سراسر کشور معتبر پیش‌بینی شده است که هم در لایحه بودجه تهیه شده و هم در سفر این کمک‌ها می‌شود.

رئیس‌جمهور رئیس‌جمهور اعلام کرد: خبر خوش ما برای مردم استان اصفهان این است که تصمیم‌گیری می‌کند، اعتبار می‌دهد و می‌تواند خیلی خوبی را برای آن‌ها در نظر گرفته‌ایم و امیدواریم که این را داشته باشیم، یکی از مشکلات استان اصفهان از دیگری رفع شود.

دکمه بازگشت به بالا