اخبار استانی

باوفا: کشتی‌گیران تیم‌ملی جوانان هنوز به کیفیت مدنظر نرسیده‌اند

اخبار استانی/ خوزستان سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان با اشاره به آماده سازی تیم برای مسابقات آسیایی و جهانی، گفت: هنوز کشتی گیران مدنظر به آن کیفیت مدنظر نرسیده اند و کار سختی است.

حمید با وفا در حاشیه رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی در اهواز اظهار کرد: این مسابقات برای تیم ملی جوانان یک میدان خوب داخلی بود که می تواند روند رو به رشد تیم ملی جوانان را در آینده بسیار کمک کند.

به گزارش اخبار استانی. وی ادامه داد: تیم ملی جوانان برای مسابقات آسیایی و جهانی آماده می شود که یکی از مراحل آماده سازی است هفته گذشته نیز یک تیم چهار پنج نفره در مسابقات بین المللی بلغارستان شرکت کرد و اکنون نیز بازیکنان مدنظر در اهواز محک میخورند و سپس تیم ملی تیم ملی می شود. من این که در دو تورنمنت نیژگز شرکت می‌کنیم و در نهایت تیم ملی برای رقابت‌های آسیایی و جهاند.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان درباره مسابقات کشتی گیران نیز گفت: هنوز کشتی گیران مدنظر به آن کیفیت مدنظر نرسیده اند و کار سختی است و باید کشتی گیران زمان و میدانید و اگر نگاه ما به تیم جوانان ایران به تیم قهرمان دنیا است، باید بگویم. با عنوان آن فاصله داریم اما قطعاً با کمک دوستان و فدراسیون آن شاالله تا مسابقات جهانی به کیفیت مد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا