اخبار استانی

باید دهه نودی‌ها را با رفتار و منش شهید سلیمانی آشنا کنیم

عسنا/کرمانشاه مدیر مرکز آموزش کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه گفت: باید نسل جدید را با سرعت و حداقل های شهید سلیمانی آشنا کنیم.

محمد خیاط زنجانی گفت: معرفی حاج قاسم به نسل جوان می تواند نقش مهمی در الگوسازی کودکان و نوجوانان این سردار عزیز داشته باشد.

خیاط زنجانی با بیان اینکه باید دهه جدید را با اهتمام و سبک حاج قاسم آشنا کنیم، افزود: بازگویی کرامات، رهبری و رهبری سردار سلیمانی درس عبرت بود و می تواند در تربیت دیگر حاج قاسم در این مرز و بوم موثر باشد.

مدیر مدرسه پرورش فکری کودکان و نوجوانان کرمانشاه تاکید کرد: باید مدرسه سلیمانی را برای نسل های آینده راه اندازی کنیم تا آیندگان با این سردار مردمی و سرافراز ایرانی آشنا شوند.

خیاط زنجانی با بیان اینکه در تمامی کانون های پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه برنامه هایی برای سومین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی تدارک دیده شده است، گفت: در بیش از 20 کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان. در شهر کرمانشاه و شهرستان های استان ویژه برنامه های سالروز شهادت سردار دلها برگزار شد.

وی گفت: سرود، قصه‌گویی، معرفی شخصیت‌ها، نقاشی، دلنوشته، انیمیشن، پخش نماهنگ و برپایی نمایشگاه‌های آثار هنری اعضا کانون فعالیت‌های اجرا شده در سالگرد شهادت قاسم در مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان حاجی استان کرمانشاه بود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا