عمومی

با سندرم «انفجار سر» آشنا شوید

این نوعی اختلال خواب است که باعث می شود زمانی که فرد سعی می کند بخوابد یا از خواب بیدار شود، صداهای بلندی می شنود که دیگران نمی شنوند.

به روگر اخبار استانی، کھیں مربای مربا نوشتی: «وقتی کسی نام «سندرم نفطرة سر» را می‌شنود، فیکر می‌کند مشکل کامی بدوندی بهدا اما سندرم نفترفاس ای‌اک‌اس (EHS) COMPLETELY WITHOUT درد; در صورتی که می تواند بسیار آزاردهنده باشد. این نوعی اختلال خواب است که باعث می شود زمانی که فرد سعی می کند بخوابد یا از خواب بیدار شود، صداهای بلندی می شنود که دیگران نمی شنوند. افرادی که این وضعیت را تجربه می کنند گزارش می دهند که صدای رعد و برق، شلیک گلوله، تصادف یا سایر صداهای بلند و آزاردهنده را می شنوند.

برخی از افراد ممکن است اسپاسم عضلانی را در چشمان خود احساس کنند. تعریق شبنا، ترکب کلب‌ تند و در شبری در شبی است که این مشکل است صداهای شنیده شده معمولاً بسیار کوتاه هستند و الگوی خاصی دارند. संदरम अफ्ट्राष्ट सर अधिक पारासोमराष्ट सर अधिक पारासोमनि. شرایط آشناتر، مانند صحبت کردن یا راه رفتن در خواب، دو نمونه دیگر از پاراسومنیا هستند. . محققان مدت‌ها بر این باور بودند که سندرم گیرافتادگی سر عمدتاً در افراد مسن، به‌ویژه زنان بالای 50 سال دیده می‌شود، اما تحقیقات جدیدتر نشان می‌دهد که بسیار شایع‌تر از آنچه قبلا تصور می‌شد، دیده می‌شود.

மார்கை ஬ுரு செர்ப்ப்பா

اذله اثاثاس مفتاح از پاراسومنیاها اوبازی است. با این حال، عوامل زیر ممکن است وجود داشته باشد:

استرس و اضطراب

فيسك‌شدن بيش از سلول‌هاي نيشي از كيليسيم

هاله قبل از میگرن

آسیب یا سایر مشکلات گوش داخلی

یک نقص پردازشی در مغز در طول انتقال خواب-بیداری

ریزتشنگ در نورونهای هسی موز در تومْرال لوب

داروهای ضد افسردگی و اضطراب مصرف کنید

سندرام بنترفاس سر هوم درمان می‌شود؟

روانپزشک یا روانپزشکی که در زمینه اختلالات خواب تخصص دارد، معمولا این مشکل را با روان درمانی و دارو درمان می کند. اگر پزشک بتواند عوامل ایجاد کننده این اختلالات را تشخیص دهد، می توانید با بهبود عادات خود از این محرک ها جلوگیری کنید. به عنوان مثال، اگر معمولاً هنگام خستگی علائمی دارید، مطمئن باشید که 9 ساعت می خوابید. اگر استرس باعث تحریک می شود، باید مدیتیشن، یوگا و تنفس عمیق انجام دهید یا قبل از خواب یک دوش آرام بگیرید. در مجموعة سندرام عنفة سر عرض العزادراء اما كاملة بثرري است. با درمان مناسب و خودآگاهی می توانید مشکل را به طور کامل برطرف کنید.

منبع: ba-bamail.com»

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا