اخبار استانی

با منتخب ستارگان جهان هم موفق نمی‌شویم/ جام جهانی محل کسب تجربه نیست

سرمربی تیم ملی جوانان گفت: اختلافات داخلی بر هر موضوع دیگری ارجحیت دارد و با این شرایط کار بسیار سخت تری در جام جهانی داریم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ورزش ، تیم ملی فوتبال ایران کم رده ترین تیم جام جهانی را در اختیار دارد. از سوی دیگر تیم ملی کشور شرایط آماده سازی لازم دوره های قبل را پشت سر نگذاشته است، بنابراین این احتمال وجود دارد که ایران در جام جهانی 2022 قطر بیش از هر زمان دیگری ضعیف ترین نتایج را کسب کند. عباس چمنیان گفت: زمان زیادی تا شروع بزرگترین رویداد فوتبال جهان نداریم و همه تیم هایی که به جز ایران واجد شرایط حضور در این مسابقات هستند برنامه های بسیار خوبی را دنبال کرده اند تا بتوانند به این مسابقات برسند. نتایج بسیار خوبی است.”

وی ادامه داد: آنچه رویاها را به واقعیت تبدیل می کند و به موفقیت بالایی منجر می شود اجرای بهترین نوع برنامه نویسی است. هر تیمی که مسیر صعود به جام جهانی را ایجاد کرده باشد، تیمی از عملکرد خود در این رقابت ها راضی است، اما روند پیگیری یک تیم از اهمیت ویژه ای برخوردار است. آنهایی که عملکرد بهتری نسبت به سایرین دارند شانس بیشتری برای صعود به مراحل بالاتر دارند و بسیاری از تیم هایی که از دور رقابت ها حذف می شوند تمام تلاش خود را می کنند تا خداحافظی شایسته ای داشته باشند و بدون شک همه تیم ها به دنبال آن خواهند بود. برای کسب تجربه از بهترین شکل استفاده کنید و برای دوره بعدی استفاده کنید.

سرمربی سابق تیم ملی جوانان افزود: فوتبال غیرقابل پیش بینی است و احتمال نتایج غیرمنتظره وجود دارد اما تیم هایی که به جام جهانی صعود کرده اند باید شانس خود را برای کسب نتایج بهتر به بهترین شکل ممکن از منظر خود افزایش دهند. جهان آماده و منتظر وقایع روی زمین است. در شرایط فعلی سه تیم قدرتمند در گروه ایران قرار دارند که هر کدام به شکل مطلوبی آماده حضور در بازی های قطر هستند. آماده سازی همه آنها تاکنون بهتر از ایران بوده است و همین موضوع نگرانی را بیشتر می کند.

وي ياداور شد: دو عامل در موفقيت يك تيم در جام جهاني نقش دارد. اول بحثری از پیکتینی با استانداردهای کینی جامی است; زیرا موفقیت هر بازیکن در این مسابقه به پارامترهای مهمی مربوط می شود. دومین عامل بهره مندی تیم از همه شاخص ها است تا بازیکنان در کنار هم بتوانند از روحیه تیمی و امتیازات تاکتیکی برای موفقیت تیم استفاده کنند. در این دوره از رقابت های جام جهانی با مشکلی مواجه هستیم که رسیدن به چنین عواملی را سخت می کند. جام جانهی محال کسب نیست، اما روند ایرانی کینی کیمی راسند راسند فدراسیون فوتبال بر خلاف ادوار گذشته به دلیل نبود لیدر از ثبات برخوردار نیست و این موضوع بر روند آماده سازی تیم ملی تاثیر منفی می گذارد تا جایی که موفقیت کسب و کار به حداقل ممکن رسیده است.

کامنیان تصریح کرد: تناه کند ستاره در تیم ملی دریم اما محمدتر از انگ کاک و ده تیمی است. جایگاه سرمربی تیم ملی ثابت نیست و در شرایط فعلی حتی اگر ستاره های منتخب جهان را در اختیار داشتیم شانس موفقیت را نداشتیم زیرا ابتدا باید تیم باشیم و سپس قدم برداریم. برای رفع نواقص قبلی فرصت دور هم جمع شدن با تیم ملی و اختلافات داخلی در هر موضوع دیگری ترجیح داده شده است. نیاز به کھیں جدید دریم تا برادیک و رفادها و رفع شود; اما با توجه به اینکه تیم های انگلیس، ولز و آمریکا فرصت های تدارکات قبلی را از دست ندادند، کار سخت تری نسبت به آنها داریم. ب آين وجود اغر نواقس را از بين ببريم تعزيل ابرومندانه‌تري هام داشت.

انتهای پیام/4048/

دکمه بازگشت به بالا