اخبار استانی

با هدف ایجاد نشاط در بین کارمندان / پایان رقابت ۹٠ نفر در مسابقات نفت و گاز مارون

ايسنا/خوزستان 90 شرکت کننده به مناسبت روز کارمند و هفته دولت در قالب مسابقات کارگری با یکدیگر به رقابت پرداختند.

یدالله پایمنی مدیر منابع انسانی شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون در گفت و گو با اخبار استانی اظهار داشت: به دولت و گمیداشت روز به روز به دولت و گمیداشت روز یک کریں درت و درات و شرک در 2 بھون. و کے ونان و کے در به دولت و کامیداشت روز بین کارکنان شرکت بهره برداری از مارون نفت و گاز صورت گرفت.

وی افزود: در پایان مسابقات فوتبال شهرام قربانپور و رضا کریم پور عنوان اول، سیدعباس حسین آنلاین و رضا شکرخدایی دوم و ایرج حسنی فر و عبد الایگدری مقام سوم را به خود اختصاص دادند.

مدیر منابع انسانی شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون گفت: دارت دارت، مصطفی کعبی قهرمان، عباس سلجوقی مقام دوم و حمید حاجتی مقام سوم را کسب کردند. در رشته تیراندازی رضا تیموری قهرمان، محمد آرمانفر عنوان دوم، تدار شیبی در جایگاه سوم و در رشته تیراندازی اول شد.

وی با بیان اینکه 90 نفر در دو بخش بانوان و آقایان با هم رقابت کردند، به نفرات برتر بانوان اشاره کرد و گفت: در رشته فوتبال فروغ سهرابی نیا و افت جرگی مقام اول، زینب محمدی و سهیلا ابراهیمی دوم را کسب کردند. شیدو و نسترن حلالی و نازان سبری نازرزاده را از آن کود کرد سوم را. در فیشه تویشتری نیز لیدا غلامْور کوراوند، خدیجه شیخ زایری و نسترن حسین شوشتری به اول تا سوم شیدن.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا