اخبار استانی

با پیوستن به شانگهای به زیرساخت‌های اقتصادی آسیا وصل شدیم

رئیسجمهور همچنین در این الحاق ایران به شانگهای، با پیوستن به شانگهای زیرساختهای آسیا وصل شدیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری سیاسی آنا، حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور کیشور در هفتمین گفتگوی زنده تلویزیونی در دولت سیزدهم ضمن تبریک به مناسبت حلول ماه ربیع على اللّه اظهار داشت: خدا را شكر به خاطر مراسم بزرگ فرهنگى (ربع حسینى) كه به مدت 10 روز به طول انجامید، اخیراً بیش از 3.5 میلیون نفر از مردم كشور عزیز و بیش از 20 میلیون نفر زائر امام حسین (ع) از كشورهای مختلف خواستار شدند. برای دیدن عتبات عالیات (ع).

وی افزود: همچنین در مشهد دوستان گفتند بیش از 4.5 میلیون نفر از سراسر کشور و جهان اسلام به زیارت امام رضا (ع) زیارت کردند که این یک اتفاق بزرگ بود و دولت نیز وظیفه داشت به مردم خدمت کند. برای ساختن این زیارتگاه ها برای بردوم فرقام کند

رایس‌مشمور عرض المزید در آئین کاکرای زیندا کرایه ایران به شانگهای، ایشها داشت: با پیگیرتن به شانگی به اسینامی استرافها وسلم وسلم.

گفتنی است بخش مهمی از اقتصاد جهان در دست اعضای سازمان شانگهای است. عرض المزيد عرض المزيد با آين عرض المزيد به عرض العربية عرض المزيد كمك خواهد كرد.

رئیس جمهور با بیان اینکه میزبانان این زیارت ها مردم خودشان بودند، گفت: از کردستان عراق و اهل تسنن آنجا به خوبی از زائرین و عزیزان ما در تمام شهرهای عراق پذیرایی کردند. مردم مشهد مقدس و راه مشهد که انصافاً از آن استقبال کردند.» زایران امام رضا (ع) از مهمانان پذیرایی کرد و دولت نیز وظیفه داشت به میهمانان و میهمانان امام حسین (ع) خدمت کند. ع) و امام رضا (ع) متشکرم.

رئیس جمهور ادامه داد: خدا رحمت کند حاج قاسم سلیمانی را که گفت ما امت امام حسین (علیه السلام) هستیم، این عشق به مردم 8 میلیون زائر که در چند روز به کربلا و مشهد رفتند اتفاقی است که نمی توان به راحتی توضیح داد لازم به ذکر است مشکلاتی که در این زمینه وجود دارد و عزیزانی که در گذشته آسیب دیده اند در سال های آینده برطرف خواهد شد.

وی همچنین درباره سفرهای چند روز اخیر خود به سمرقند و نیویورک گفت: وی برای شرکت در نشست شانگهای در سمرقند و همچنین برای شرکت در اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نیویورک، مسائل مهمی مطرح شد. در آنجا مورد بحث قرار گرفت که من به برخی از آنها اشاره کردم

رياس‌جمهور ورديد: بدرکي ايران در راينزن شانگهاي است و کمه و کي است. از نظر اقتصادی به زیرساخت های اقتصادی آسیا متصل شدیم. بخش قابل توجهی از جمعیت جهان در شانگهای زندگی می کنند و بخش مهمی از اقتصاد جهان نیز در این کشورها است.

این خبر در حال تکمیل است…

دکمه بازگشت به بالا