اخبار استانی

ببینید | آب آهک و آب کلر پای درختان مادی‌های اصفهان!/تذکر شهرداری به متخلف

به گزارش اخبار استانی از اصفهان، ویدئوی ارسالی یکی از شهروندان منطقه یک نشان می‌دهد که در غیاب بازرسی‌های شهرداری برای نگهداری از فضای سبز شهری، آب آهک برخی از ساختمان‌های نیمه ساز شهری نیز پای درختان بی زبان اصفهان جاری می‌شود!

این شهروند می‌دارد که بار دیگر با اطلاع رسانی وی در ارتباط با آب آلوده به مواد مزمستخر ویلاهای این محدوده در مادی نیاصرم اصفهان با بی توجهی، پس از تماس با واحد مورد نظر است که این امر به واقع جای تأمل دارد.

یش از این نیز طی گزارشی «وضعیت نگهداری از فضای سبز منطقه یک اصفهان به روایت شهروندان»، بررسی قرار گرفته بود که با واکنش‌های احتمالی از سوی دیگر و مردم مواجه شد و تصمیم به بررسی دقیق و رفع مشکلات از سوی سازمان فضای سبز به رسانه و مردم منطقه گرفت.

گفتنی است، گرچه تماس اولیه با برخی از نهادهای مرتبط در ابتدایی این واقعه، با بی تفاوتی روبرو شد اما پس از چند روز پیگیری و اطلاع رسانی به 137 اصفهان دستور لازم به واحد کنترل و نظارت منطقه یک در این ارتباط را صادر کرد. فرد متخلف تذکر و اخطار شفاهی داده شده اما بنا بر اعلام این نهاد است ادامه نیاز به اخطار توسط واحد نظارت وجود دارد.

48

دکمه بازگشت به بالا