اخبار استانی

برآورد وجود ۱۴ هزار و ۴۰۰ کودک بازمانده از تحصیل در خوزستان / شناسایی حدود ۴ هزار کودک

ايسنا/خوزستان استاندار خوزستان گفت: این طرح در کارگروه تصویب شد تا به یاری خداوند بتوانیم وضعیت تحصیلی دانش آموزان را از نظر کیفیت آموزشی و آموزشی به ویژه در سطح دبیرستان ها و مناطق محروم ارتقا دهیم. کمبرخوردار

صادق خلیلیان در جلسه کارگروه فرهنگی، اجتماعی، سلامت زنان و خانواده استان با اشاره به طرح ارتقای شاخص های کیفی آموزشی و آموزشی استان گفت: آموزش و پرورش را به ویژه در مقطع متوسطه افزایش خواهیم داد. ، در مناطق محروم و کم برخوردار.

به گزارش اخبار استانی، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان، وی تعداد کودکان مفقود شده تحصیلی در استان را حدود 14 هزار و 400 نفر اعلام کرد و گفت: حدود چهار هزار نفر شناسایی شده اند که در حال انجام اقدامات مثبت در این زمینه هستند. ما به همراه سایر نهادها و نهادها سعی خواهیم کرد تعداد بیشتری از این کودکان را شناسایی و به مدرسه بازگردانیم تا بتوانیم آینده آنها را تضمین کنیم.

خلیلیان با اشاره به اهمیت و تشکیل اردوها برای پیشرفت دانش آموزان در سطح استان تصریح کرد: اقدامات و پیشرفت های خوبی در زمینه های مختلف در سطح استان صورت گرفته است که لازم است دانش آموزان با این تحولات آشنا شوند. این برنامه نیز به تصویب کارگروه رسیده و از هفته آینده اجرا می شود، البته در ماه های اخیر اردوهای متعددی در این زمینه برگزار شده و مقرر شد از ظرفیت های موجود در استان تا حد امکان استفاده شود. این اردوها را برگزار کنند.

وی یادآور شد: در حوزه شاخص های آموزشی و آموزشی در استان باید کار تحقیقاتی دقیق انجام شود و بر این اساس برنامه جامع طراحی و تدوین شود تا شاهد تحول اساسی در چهار تا پنج سال آینده در استان باشیم. زمینه ارتقای کیفیت آموزشی دانش آموزان

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا