اخبار استانی

برخورد سلیقه ای با مودیان باعث کاهش میزان جذب درآمد شهرداری کرج است

به روگر اخبار استانی از البرز; “مریم غرمهین صارم” در سخنرانی پیش از دستور هفتمین و هفتمین جلسه رسمی شورای شهر با تسلیت به مناسبت شهادت مردم در حادثه تروریستی حرم مطهر شاهچراغ شیراز یکی از موارد که متأسفانه هنگام دریافت درخواست ها توجه چندانی به آن نمی شود حوزه اجرا در مناطق است.

دبير و رياس كريج برام و رياس كميسيو و بدير شوري شهر كرج افزود: متولي محترم شهرداري به چند جزيره تبديل شده است كه توسط يك نهاد واحد اداره نمي شود و به صورت مستقل عمل مي كنند.

गर्मुणी बियान कर्द्धी कर्ड: موسسات حقوقی و دستگاههای اجرایی واحدی که زیر چتر شهرداری این حوزه هستند که تحت نظر شهرداری از شهرداری مطالبه می کنند قانونی نیستند.

وی تاکید کرد: با وجود اینکه تعدادی از مدیران واحدهای اجرایی در برخی مناطق پیگیر مسائل مسئول هستند، آیا از تعداد پرونده های باقی مانده در کش و آرشیو اطلاع دارید؟ آیا آمار یکپارچه پرونده های دارای بدهی در مرکز شهر با اعدام های مناطق همخوانی دارد؟

دبير شوري اسلامي شهر کرج گفت: تعليم در تصويري که شهداي بري دوسيه با دوسه با 5 و 10 ميليارد تومان بري کي رايلي بري امانه که رايلي بري بيايانه که درد دري رايلي بري بيان مي کند که در شوري اسلامي شهر کرج مي گويد: تعليم در تقريسه ها گفت. داماد شده شهداری بدهکار به شهرداری است.

قهرمانی یادآور شد: تنها 28 درصد از آنچه در بودجه پیش بینی شده بود در 6 ماهه نخست سال دریافت شده و بیش از 60 درصد از پروژه های تعریف شده در بودجه حتی شروع نشده است، با چه فرآیندی و با چه معیاری و بر این اساس در 3 ماه گذشته 53 نفر به کالبد حجیم و متورم شهر اضافه شده و ماهانه حداقل یک میلیارد تومان به هزینه جاری شهر اضافه شده است.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود به حقوق حدود ده میلیون نفر اشاره کرد و گفت: برخی از کارکنان در محل کار حضور ندارند و بدون هیچ وسیله ای به شهرداری آورده می شوند، این یعنی چه؟ با که کاسین مماشات میکنی و به کی دیلیل؟! مثل اینکه کسی نیست که ملکی داشته باشد و ثروتش غیرقانونی باشد.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر افزود: انتصابات یکی از موضوعات چالش برانگیز در تمام دوره های شهرداری بوده است که از بیانات جنابعالی در جلسه توجیهی جنابعالی به عنوان شهردار منتخب و فعلی برمی آید. قیم در برخی مناطق سمت های مدیریتی داشته است برای جابجایی قطار وارداتی همچنان شهرداری هستید و خروج اماکن را موکول به صدور دستور خودتان توسط وزارت کشور کرده اید. ק גי בריא ב נטס ט ט ט ט עש ז ז ז גב עב עב מד מד מד חדר חדר חדר ו ו נש נש נש ששע ששע ששע ששע ששע ששע توانند

அர்றிய்பு புர்ப்ப்பு ஶா஡்ப்பு ஶுட்ட்டு ஶுர்ப்பு ப்புக்கு ஶுட்ட்டு ஶுட்ட்டு ப்புக்க் ப்புக்க் ، meی‌bیste melaک shamel bhade ؛ بنابراین انتصابات میان مدت قبل از تعیین تکلیف و ناراحتی عمومی شما با سود شهرداری همخوانی ندارد و بیشتر سود شخصی در راه خواهد بود اما شما رویکرد اول را انتخاب کرده اید.

48

دکمه بازگشت به بالا