عمومی

برخورد قاطع با فتنه گران و مخلان امنیت در آذربایجان غربی – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، ناصر عتباتی بعدازظهر دوشنبه در جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم در استان افزود: فتنه هیبریدی که امروز در کشور مشاهده می شود، جنگ دشمن است که ایران قوی، مستقل و مقتدر است. و ایران قوی است که به ضعیفان امیدوار است.»

وی افزود: با همت و تلاش قوای مجریه به ویژه نیروی اداری و در راس رهبری همه با حضور اقتدار، مردم کشور شجاع، بصیر و فهمیده هستند.

رئیس شورای قضایی آذربایجان غربی افزود: با کسانی که وارد موج دشمن و در سطح استان شده اند و موجب برهم زدن امنیت مردم و تحریک کنندگان و تخریب اموال عمومی و اموال عمومی شده اند برخورد جدی صورت خواهد گرفت. اموال مردم و به خطر انداختن جان مردم و نیروهای نظامی و اداری،

عتباتی با نیروهای پلیس در برخورد با مخلین نظم امنیت به لطف همه عزیزان تامین می شود و پایدار می می باشد.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مظلوم حرم مطهر حضرت احمد بن موسی (علیه السلام) گفت: این رعب و وحشت جوانان نشان دهنده مظلومیت کشور اسلامی و در عین حال نقطه ضعف دشمن است. و ناتوانی در مقابله با نیروهای نظامی و غیرنظامیان و مردم.» در صفوف نماز و زیارت حمله می کرد و آنها را به شهادت می رساند.

رایس کل دادکستری عزربیان گربی با تسلیت این کیںین جان سوز گفت: از واز وامرین در فیلمناک فیلمناک فیلمناک فیلمناک کرینا گربت.

وی بیان کرد: سرقت جرمی است که مستلزم اقدامات پیشگیرانه مستمر است و مردم باید مراقب اموال خود باشند و پلیس در برنامه های پیشگیری خود پیشگیری را در اولویت قرار دهد و به ویژه نهادهایی مانند شرکت برق. کنگ و دستبرد همت و دقت این و کافی را بشکند.

لازم به ذکر است که از نظر جرم ارتکابی در استان 31 فقره سرقت در استان وجود دارد و این بدان معناست که سرقت در آذربایجان غربی در کمترین میزان خود نسبت به سایر استان ها قرار دارد.

وی با بیان اینکه عواملی در دزدی امروز دخیل هستند، گفت: جرم سارقان در دست آنهاست. بنابراین نظارت جدی بر ساخت و ساز و تجهیز شهر ضروری است.

عتباتی ادامه داد: باید از هر فرصتی برای ارتکاب جرم از مجرمان استفاده کنیم و هزینه ارتکاب جرم را برای آنها افزایش دهیم تا بتوانند به راحتی مرتکب جرم شوند.

دکمه بازگشت به بالا