اخبار استانی

بررسی روند اجرای طرح سرباز مهارت در استان کرمان

بررسی روند اجرای طرح سرباز ماهر در استان کرمان

اخبار استانی/ کرمان جلسه طرح “سرباز مهارت” با حضور مدیرکل آموزش و پرورش جهاددانشگاهی استان، معاون اداره کل ورزش و جوانان استان و نماینده “شهید علیرضا اشرف گنجویی” برگزار شد. «شهید باهنر باغین» و «شهدای ناجا در سوریه».

نمایندگان دفتر طرح های ملی و فراگیر جوانان وزارت ورزش و جوانان در این نشست با اشاره به بازدید جهاددانشگاهی کرمان از اجرای دوره های «مهارت های زندگی» و «ارائه مهارت های عمومی برای اشتغال و کارآفرینی» اشاره کردند. در دو مرکز آموزشی “شهید علیرضا اشرف گنجویی” شهید باهنر باغین ضمن ارزیابی اجرای این دوره ها توسط مجتمع آموزشی جهاددانشگاهی در بهمن و اسفند ماه بر اجرای 100 درصدی سربازان تاکید شد.
مدیر جهاد دانشگاهی استان کرمان در این جلسه از آموزش ماهانه 1247 سرباز در طرح ملی «سرباز مهارت» از اردیبهشت ماه سال جاری در سه مرکز آموزشی استان خبر داد و گفت: به عنوان یک مهارت. طرح نظامی و از اردیبهشت امسال بیش از 11000 سرباز در نیروهای مسلح استان (ارتش و نیروی انتظامی) در دوره های کارآفرینی، اشتغال و مهارت های عمومی زندگی از طریق تلاش جهاد استانی آموزش دیده اند.
ایمان کدیور ادامه داد: مهارت های زندگی، همدلی و خودآگاهی، ارتباط موثر و ارتباطات بین فردی، مدیریت هیجان و مدیریت استرس، مهارت های مدیریت زمان، تفکر انتقادی، حل مسئله، دانش قانون اساسی، سواد مالی و سواد رسانه ای و نیروهای فضای مجازی وی است. در وظیفه مسلحانه آموزش دیده است.
بر اساس این گزارش، در این جلسه نمایندگان مراکز آموزشی در خصوص آموزش مربیان، صدور گواهینامه الکترونیکی آموزش و اجرای 100 درصدی ظرفیت کادر آموزشی پیشنهاداتی را ارائه کردند. .

بررسی روند اجرای طرح سرباز ماهر در استان کرمان

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا