اخبار استانی

برنامه‌های هفته بزرگداشت حافظ در شیراز اعلام شد

برنامه هفته در شیراز اعلام شد

معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس به تشریح برنامه بزرگداشت هفته حافظ در شیراز پرداخت.

به خبرگزاری روگر اخبار استانی ازفارسگلمرضا کوشاقبال با گرمی‌داشت فرارسیدن زادروز فرخنده رحمت رحمت (ص) و وحدی وحدة، همزمانی را با ایام بوزرداشت بیستم مهرمه مغتنم شمرد و به جرازندان فرخنده رحمت رحمت (ص) و وقدمان اونتی است که این را در سروده‌هایش می‌دانیم. همان گفتمان محربانی و مهرورزی بود که ره‌آفرد عسمانی معلومی اسلام (ص) بود.

وی با اشاره به برگزاری رویدادهای فرهنگی هنری هفته بزرگداشت حافظ شیرازی هر ساله ادامه داد: در چند ماه گذشته با برگزاری جلسات و برنامه ریزی هفته بزرگداشت حافظ شیرازی تلاش شده تا این دو رویداد بزرگ فرهنگی با هم تلفیق شوند. برسیم

معاون فرهنگی استانداری فارس خاطرنشان کرد: فعالیت‌های امسال آستان جانان برگرفته از قول خواجه شیراز است که از هفتمین روز ماه آغاز و بیست و دوم این ماه ادامه خواهد داشت. و کوشنویسی در کزر حافیز، با افتتاحیه نمایشگاه هنرهای تجسمی آغاز می شود.

اقبال مبارک با بیان اینکه روز ویژه بزرگداشت حافظ شیرازی ساعت 19 روز چهارشنبه 30 مهرماه در تالار معاونت فرهنگی و اسلامی حافظ برگزار می شود، ادامه داد: این روزها نمایشگاه های بیشتری برگزار می شود. ، کارگاه های هنرهای تجسمی، خوشنویسی، نشست های ادبی، شعرخوانی، حافظُخوانی برپا شد با حوزر اهالی فارغان، عرب و هنر برّ شد.

وی گفت: مراسم ویژه امسال نیز مانند هر سال است.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید است؟

در نتیجه 0 و 0 رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا