اخبار استانی

برگزاری نشست روشنگری و بصیرت افزایی و تشریح بیانیه گام دوم انقلاب

به گزارش خبرگزاری اخبار استانی استان سمنان، جعفر مرادی، مدیر واقعی منابع طبیعی و منابع آب استان سمنان با تبریک هفته بسیج و رعایت این ایام به لحاظ اهمیت و حساسیت موضوع ضروری است. انقلاب اسلامی به وجود آمد تا همه وسوسه های دشمنان با همکاری و مشارکت مردم خنثی و کاهش یابد.

جعفر مرادی حقیقی با بیان اینکه تبیین و تبیین مسائل مربوط به تشکل مردمی در بسیاری از موارد می تواند زمینه ساز برخی از اهداف و برنامه های مدیریتی باشد، گفت: اهداف مدیریت با چارچوب تعیین شده و اصول نظام برنامه ریزی شده و برنامه ریزی شده است. هدف قرار گرفته است.

احمد علیشاه فرمانده پایگاه مقاومت بسیج میرزا کوچیچ خان اداره جنگلداری منابع طبیعی و منابع آب استان سمنان در این دیدار با کلمه وحدت، همدلی، وحدت و پیروی از دستورات مقام معظم رهبری، ابراز امیدواری بصیرتی خواهیم کرد. بالاترین رهبر در مورد تمام مشکلات و مشکلات ممکن سایه آئین واک ها شید ها شید در کشیدن های وفاک ها شید ایکی سے کیفی س.

جلسه ای با هدف بررسی رویدادها و مسائل اخیر کشور با سخنرانی جناب آقای مهندس موسویان کارشناس مسائل سیاسی و با حضور کارکنان بسیجیان اداره کل منابع طبیعی و منابع آب استان برگزار شد.

آقای موسویان سخنران این نشست بصیرتی با توجه به این مطالبه که همه آحاد جامعه به مشکلات و معضلات روز بیفتند، گفت: امروز برای آبادانی کشور و تامین مناسب و بهتر. شرایط زندگی در جامعه ، همه مقامات و مردم باید در مقابل زمان فرعونیک با روشنگری بایستند. ، मी बैशा भारमानुक व फराजाीراق रा बाई.

یک کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به برنامه های مخرب متعدد کشور که بیشتر آنها از طریق فضای مجازی طراحی و اجرا می شود، افزود: دشمن از نظر معادلات نظامی توانایی مقابله با ایران قدرتمند را ندارد و به همین دلیل است. به همین دلیل تمرکزشان بر فریب جوانان و نوجوانان در فضای مجازی و خیابان هاست.

این فعال سیاسی با هزاران شهید به نظام پایدار انقلاب اسلامی دست یافته است و خاطرنشان کرد: امنیت و پیشرفتی که کشور با وجود تحریم های ظالمانه در عرصه های مختلف به دست آورده است، با جانفشانی جوانان کشور به دست آمده است. و ماموریت اصلی حفظ آن است.این میراث ارزشمند است.

کارشناس سیاسی استان با بیان اینکه قدرت جمهوری اسلامی ایران خارج از تصور دشمنان این نظام است، تصریح کرد: فتنه انگیزی و ایجاد اختلافات قومیتی و جنسیتی نقشه واقعی دشمنان برای حمله به این نظام است. و برای خواص جامعه و پایه گذاران آن لازم است.»

در این جلسه در خصوص مسائل روز جامعه، در جامعه و آگاه سازی خانواده ها از خطرات و آسیب های فضاهای مجازی و افزایش سواد رسانه ای بحث و تبادل نظر شد.

46

دکمه بازگشت به بالا