اخبار استانی

بزودی ۲۵۷ مگاوات نیروگاه خورشیدی در آذربایجان‌غربی احداث می شود

به زودی نیروگاه خورشیدی 257 مگاواتی در آذربایجان ساخته می شود

ساخت نیروگاه خورشیدی 257 مگاواتی در قالب نیروگاه های کوچک مقیاس با همکاری سازمان های متولی در آذربایجان غربی به پایان رسید.

به روگر اخبار استانی از خبرگزاری عزربیانغربیبه گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان آذربایجان غربی اعلام کرد: شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی در راستای توسعه منابع انرژی الکتریکی خود به توزیع برق می پردازد تا امکان سرمایه گذاری در انرژی های تجدیدپذیر و نیروگاهی را برای مشتریان خود فراهم کند. .

بر اساس اعلام دفتر تولید پراکنده شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی، ساخت 257 مگاوات نیروگاه خورشیدی با ظرفیت های مختلف به تازگی با مشارکت شرکت توزیع نیروی برق غرب آذربایجان، اداره کل توسعه نیروی برق آذربایجان به پایان رسیده است. روست منتدرة تدريس عرض المزيد عنرجي‌هاي تنشير و بهره وري عنريگي ايران (ساتبا) هرديد.

این کارگر 514 هکتار زمین مناسب برای نیروگاه های خورشیدی را شناسایی کرد که دارای معیارهای مثبتی از جمله شیب مناسب، نزدیکی به شبکه برق و سایر عوامل موثر بوده و این مناطق آماده جذب سرمایه گذار هستند.

بر اساس اعلام شرکت توزیع کننده نیروی برق آذربایجان غربی، این شرکت آمادگی هر نوع همکاری در جهت گسترش سرمایه گذاری در استان به ویژه در زمینه تولید برق را دارد.

برنامه بعدی شرکت توزیع انرژی در آذربایجان غربی احداث نیروگاه های خورشیدی با ظرفیت کمتر از 10 مگاوات است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا