اخبار استانی

به دنبال ساخت و معرفی سبک جدیدی در انیمیشن سازی لرستان هستیم

به گزارش خبرگزاری برن لرستاندیک; آرین شریفیان انیماتور جوان و از اعضای فعال تشکل های جوانان خرم آباد است. گرافیک و ساخت و ساز انیمیشن فعال است.

او در تلاش است تا امروز سبک جدیدی از انیمیشن را وارد لرستان کند، می‌گوید: «ما یک تیم سه نفره در حوزه گرافیک و در سازمان‌های جوانان استانی کار می‌کنیم و در حال ساخت و تلفیق آن هستیم. سبک جدیدی از انیمیشن برای بار اول.” ما در لرستان هستیم.

شریفیان می افزاید: این سبک منحصر به فرد است و تاکنون هیچکس در لرستان به این سبک عمل نکرده است. انجام انیمیشن با این سبک جدید کاری است که زمان زیادی می طلبد و زمان زیادی می طلبد و در کل کار سختی است.

این انیماتور جوان لرستانی با بیان اینکه انیمیشن هایی که با این سبک ساخته می شوند پتانسیل پیشرفت و رقابت بسیار خوبی در سطح کشور دارند، یادآور می شود: انیمیشنی که در حال انجام آن هستیم کوتاه و گرد است. فرهنگ ایثار و شهادت این فیلم بر اساس داستان واقعی شهادت یکی از شهدای افتخاری لرستان و خرم آباد است.

آرین شریفیان ادامه می دهد: مدت زمان این انیمیشن 2 دقیقه و نیم و حاصل یک ماه کار است. رویکرد 90 درصد ساخت و ساز در حال حاضر انجام شده و در مرحله تکثیر و تکثیر است و 10 درصد کار تکمیل شده و هفته آینده آماده پخش می شود.

وی به حضور جوانان در این هفته در روزهای سه شنبه و درخواست مدیرعامل اشاره کرد قائم مقام وی برای حمایت از تولید این انیمیشن در امور ورزش و جوانان لرستان می گوید: درخواست ما از مسئولان مربوطه و دست اندرکاران این حوزه این است که این انیمیشن سبک جدیدی است و چون وارد لرستان شده ایم امیدواریم لازم باشد. همکاری و حمایت از ما.” اتفاق خواهد افتاد.

این انیماتور جوان لرستانی از مسئولان امر در زمینه پخش و تبلیغ انیمیشن خود درخواست کمک کرد و گفت: از همکاری سایر گرافیست های علاقمند به انیمیشن با این سبک استقبال می کنیم تا این سبک انیمیشن را به علاقه مندان خود آموزش دهند. بحث ما هیچکدام پول نه، ما دوست داریم با کار خود آشنا شویم و پرچم لرستان را به این سبک به اهتزاز در آوریم.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا