اخبار استانی

بورسیه برای قهرمانان ملی و جهانی قمی

بورسیه برای قهرمانان ملی و بین المللی

ايسنا/قم مدیرکل امور عنکمیک استانداری قم از بورسیه ملی و جهاینی هاکیونی کمی خبرداد.

عباس شیرمحمدی امروز چهارشنبه 21 فروردین ماه در دیدار با ورزشکاران استان قهرمان که در سالن جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی استانداری قم برگزار شد، اظهار کرد: مدیریت استان بر این باور است که کمک به سرتشت استان راحـندی کرد
و با بیان اینکه معاونت هماهنگی امور اقتصادی استان نیز بر مسائل ورزش استان نظارت دارد، گفت: در بحث ورزش نگاه استان این است که مدیریت استان به ورزشکاران کمک کند.
مدیر دفتر امور اقتصادی استانداری با اشاره به اینکه باید از ظرفیت کارخانه ها و شرکت های استان در این راستا استفاده کنیم، گفت: جلسات متعددی با افراد و شرکت های مختلف برگزار کرده ایم و خوشبختانه به این مهم نیز رسیده ایم. نتایج مورد نظر
وی با تاکید بر اینکه در مرحله اول مقرر شد از قهرمانان ملی و بین المللی استان حمایت شود، خاطرنشان کرد: طی این رایزنی مقرر شد به 7 قهرمان ملی و بین المللی در استان بورسیه داده شود و توسط یکی از آنها حمایت شود. سرمایه گذاران استان
شیرمحمدی ادامه داد: خوشبختانه ارتباط خوبی در این زمینه برقرار شده و هزینه های تحصیل و ورزش این ورزشکاران توسط این سرمایه گذار تامین می شود و حتی ظرفیت لازم در زمینه اشتغال در مدیریت شرکت وجود دارد.
وی با اشاره به اینکه امیدواریم تا سال آینده این تعداد را به 70 نفر برسانیم، تصریح کرد: استان و تیم مدیریتی آن به فکر قهرمانان ملی و بین المللی استان هستند و تمام تلاش خود را برای سربلندی ورزشکاران در آرامش به کار خواهند گرفت.
مدیر هماهنگی امور اقتصادی استان افزود: در مسائل ورزشی استان ابتدا سعی شد از تیم های ورزشی لیگ برتر استان حمایت شود که می توان به تیم فوتسال، هندبال و … در استان.
وی ضمن بیان اینکه در مرحله بعدی نیز تلاش خواهیم کرد از مربیان پرتلاش استان تجلیل کنیم، یادآور شد: باید باشگاه ها و مربیانی که در طول سالیان گذشته قهرمانان ورزشی استان را پرورش داده اند معرفی و صیانت شود.
انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا