اخبار استانی

بیانیه سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان به مناسبت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) و قیام ۱۵ خرداد

به گزارش خبرگزاری اخبار استانی استان سمنان در بخشی از این بیانیه آمده است: انقلاب شکوهمند اسلامی ایران به عنوان یکی از بزرگترین رخدادهای تاریخ بشری که تحولات شگرف و غافلگیرکننده ای را فراتر از جغرافیای ایران رقم زد، در جای عالم با نام معمار کبیر. و حکیم خود امام خمینی (ره) عجین و با آرمان های منحصربفرد خود شناخته می شود.
امام خمینی (ره) اسلام ناب، انقلابی و مقتدر را پس از قرن ها از محاق مظلومیت و مهجوریت بیرون آورد و با بنیان نهادن نظام جمهوری اسلامی ایران بر محور «اسلامیت» و «جمهوریت» و طرح اندیشه ها و ایده های مبتنی بر دین. رای و سلطه گریزی، قدرت های استکباری را با چالش جدی ساخت.
این بیانیه اضافه شده است: امام خمینی (ره) ایران اسلامی را در تراز «ام القرای مسلمین» قرار داد که از مهم ترین شاخص ها و مولفه های معرّف آن می تواند به «رهبری دینی»، «نظام حکومتی بر اسلام و قرآن» کمک کند. ، «دشمن شناسی و استکبارستیزی»، «دفاع همه جانبه از مستضعفین و محرومین جهان»، «مجاهدت در ترویج اسلام ناب و انقلابی» و «برخورداری از توانمندی های راهبردی و بازدارنده» اشاره کرد.
در این بیانیه خورشیدی وجودی و آرمان های امام (ره)خاموش ناپذیر توصیف و با تاکید بر ضرورت صیانت از گفتمان آن حضرت و روشنگری های دقیق، همه جانبه و خطرناکه آن برابر خطر تحریف شده است:هر چند جانشین‌ صالح امام راحل. ره) با تبیین‌ گفتمان معمار کبیر انقلاب‌اسلامی، صیانت از اندیشه‌های امام (ره) را با شجاعت به شایستگی راهبری می‌کنند، در روزهایی که با کارفرمایی آمریکا و انگلیسی تحریف شخصیت آن حضرت مجدداً در دستور کار رسانه‌های سلطه قرار گرفته است، بر میراث آن‌ها. داران خمینی عزیز (ره) فرض است با تبیین درست، عالمانه و شجاعانه مکتب و منظومه فکری امر امر (ره) تحدید.
این بیانیه در پایان با دعوت از احاد و اقشار مختلف مردم ولایتمدار استان سمنان به ویژه احاد پاسداران و بسیجیان دلاور سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان برای شرکت در آئین پاسداشت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) و یوم الله ۱۵ خرداد و شماره میثاق با آرمان های بلند امام (ره) و شهدا و بیعت مجدد با مقام معظم رهبری امام خامنه ای عزیز (مد ظله العالی) استدلال کرده است: موضعی نیست اکنون که ولی فقیه زمان و امام امت خامنه ای عزیز(مدظله العالی) در خط پاسداری از مکتب و راه امام راحل (ره) فرمان «جهاد تبیین» داده شده است احاد مردم و مسولین استان سمنان به عنوان مجاهدان عرصه جنگ ترکیبی با «غیرت دینی» پرچمی که خمینی کبیر با برافراشتن آن در عصر جاهلیت مدرن، ایران اسلامی را. بلند برای قله های عزت و عظمت جهانی قرار داده است را همچنان در اهتزاز نگه داشته و به اصحاب «شیطان اکبر» و «طاغوت اعظم»، آمریکای حیله گر و اسرائیل غاصب اجازه عرض اندام ندهند.

48

دکمه بازگشت به بالا