اخبار استانی

بیش از ۴۳ کیلومتر شبکه فاضلاب در شهر خوی شستشو داده‌ شد

بیش از 43 شبکه شبکه در شهر خوی در محدوده‌های مختلف قرار گرفت

بهره برداری و توسعه سرمایه گذاری شرکت آب و خوی گفت: بیش از 73 کیلومتر از شبکه شهر خوی و بیش از دو میلیون مترمکعب در سه ماه نخست سالجاری جمع آوری و تصفیه شد.

به گزارش خبرگزاری اخبار استانی از آذربایجان غربی تقی پاشایی با اشاره به فعالیت های این معاونت در ماه اول امسال اعلام کرد: در سه ماهه اول سالجاری، حفظ محیط زیست شهری و افزایش بهداشت عمومی جامعه، بیش از 2 میلیون مترمکعب در سه ماهه نخست سالجاری جمع آوری می شود.

پاشایی تصریح کرد: شرکت آب و استان خوی در حفظ و مدیریت عملیات راهبری و نگهداری از خطوط شبکه جمع آوری آوریل و انتقال شهر خوی عملیاتی شدن شبکه را با استفاده از دستگاه واتر جت انجام داده است.

وی افزود: نگهداری از مراقبت‌های مربوط به درمان بهداشتی خانگی و انجام پیش‌گیرانه برای جلوگیری از آسیب‌های احتمالی به این برنامه‌ها از شرکت آب و خوی است.

بهره برداری از منابع طبیعی و استفاده از منابع طبیعی برای استفاده از منابع طبیعی جوامع بشری برای رعایت بهداشت عمومی در نظر گرفته می شود. بر این اساس شرکت آب و خوی با نگاهی کلان و با صرف هزینه‌های سنگین و مخارج پروژه‌های اجرایی، اقدام به احداث شبکه و تصفیه خانه‌های مبتنی بر استانداردهای زیست‌محیطی جهان کرده و با تلاش مستمر در ارتقای سطح بهداشت عمومی گام‌های بلندی برداشته شده است.

پاشایی بیان کرد: همچنین به‌منظور سلامت مردم و در طولانی مدت از چالش‌های زیست‌محیطی و بیماری‌های میکروبی ناشی از حملات شهری‌هایی از شبکه‌ها و جمع آوری و دفع زنده ماندن به طول بیش از ۴۳ کیلومتر و ۶۹۰ در سه ماهه اول سال جاری شد. .

وی افزود: شرکت آب و خوی در راه‌اندازی و مدیریت عملیات راهبری و نگهداری از شبکه‌های جمع‌آوری و انتقال برق شهر خوی عملیاتی را با استفاده از شبکه واتر جت انجام داده است.

پاشایی گفت:عملیات لایروبی بر اساس برنامه زمان بندی شده و با نظارت دقیق و مستمر مدیریت مدیریت شهری انجام می شود که با انجام این فعالیت ها، علاوه بر اعمال مدیریت هر چه بهتر بر روی شبکه، آمار حوادث و مسدود شدن شبکه های دیگر نیز انجام شود. به نحوی کاهش می یابد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا