عمومی

تابستانی پرجنب‌وجوش با خرید اسکیت برد و اسکیت

پدر و مادرها می‌توانند فرزندان خود را در حال انجام بازی‌های پرانرژی و فعالیت‌های فیزیکی سالم ببینند تا این‌که هر روز با گوشی‌های خود بازی کنند یا در فضای مجازی بچرخند.

به‌همین‌دلیل پدر و مادرها که ممکن است شما هم جزو این دسته باشید در این زمان با خرید اسکیت برد و اسکیت سعی می‌کنید توجه کودک خود را به ورزش‌های سالم با دوستانشان جلب کنید.

رید اسکیت برد و اسکیت تنها محدود به کودکان نیست و نوجوانان و بزرگسالان هم می‌توانند با خرید سایت. اسکیت روسز یا اسکیت فلاینگ ایگل در زمان استراحت خود به تفریح ​​و اسکیت‌سواری بپردازند.

مهم ترین دغدغه در زمان خرید اسکیت برد و اسکیت، میزان هزینه های شماست که می خواهید و می توانید اما این موضوع نباید تمام ذهن شما را درگیر کند.

این روزها صنعت ورزش و سرگرمی بسیار خوبی است که انواع مدل‌های اسکیت را به بازار عرضه می‌کند تا خریدار وسیله ورزشی مورد نظر خود را خریداری کند.

مسائل متعددی را در زمان خرید اسکیت برد و انواع اسکیت باید در نظر داشته باشید. این موارد را با معرفی دو برند محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین برندهای اسکیت یعنی اسکیت روسیه و اسکیت فلاینگ ایگل مشخص می کنیم.

یشکسوتی به نام اسکیت روسز

اگر چند وقتی‌ست که درباره خرید اسکیت برد و اسکیت در حال تحقیق‌کردن هستید تا بهترین مدل را برای خود یا فرزندتان تهیه کنید حتماً با نام اسکیت روسیه در بسیاری از سایت‌ها برخورد کنید.

علت این امر ریشه در تاریخ این شرکت دارد که با گذراندن مسیر حرفه‌ای به یکی از برترین و محبوب‌ترین برندها در زمینه‌های فروش اسکیت‌های اینلاین و رولربلید تبدیل می‌شود.

تاریخچه اسکیت روسیه

روس در دهکده های تفریحی در نزدیکی ونیز در سال 1952 فعالیت خود را آغاز کرد. این شرکت که در ابتدا فقط به تولید کفش‌های چرم کوهی می‌پرداخت کم‌کم راه خود را به بازار وسایت می‌رساند.

این کمپانی اولین کفش‌های اسکی روی یخ را به بازار عرضه کرد که با استقبال بی‌نظیر مردم روبه‌رو شد.

پس از آن که این شرکت به پسر کاواسین یعنی واسکو رسید، واسکو وارد نمایشگاه وسایل ورزشی لاس‌وگاس شد و در آن جا پس از ملاقات با اولسون، اولین نسخه‌ای از اسکیت رولربلید را مشاهده کرد که توجه او را بسیار به خود جلب کرد.

از زمان ساخت اسکیت رولربلید و اینلاین نیز وارد شرکت روسیه شد و تابه‌امروز به فروش خود در 80 کش رسید.

اولین رولربلید با ظاهری متفاوت‌تر از رولربلیدهای امروزی به بازار عرضه می‌شود که هنوز هم در این رشته‌های ورزشی هیچ کفش اسکیتی نتوانسته تاریخ با میزان فروش آن رقابت کند.

جالب است بدانید که این مدل رولربلید یعنی اگرسیو (Aggressive) دوباره به بازارها راه پیدا کند اما با تفاوت‌هایی که در طراحی و ساخت این کفش اسکیت روسیه ایجاد شده بود.

شاید کم‌تر کسی بداند که اولین بار به‌عنوان رولربلید اسکیت روسز به بازار عرضه شد اما خب روند تاریخی اینطور می‌گوید. از آن روز بعد از شروع این شرکت با ساخت انواع اسکیت روسیه در مدلهای مختلف کرد.

در سال 1994 این شرکت اولین اسکیت روسیه بچگانه با قابلیت تنظیم سایز پا را به بازار عرضه کرد. کفش اسکیت روسیه قابل‌تنظیم این روزها به‌عنوان استانداردی برای سایر شرکت‌ها درآمده است تا اسکیت قا.

تابستانی پرجنب‌وجوش با خرید اسکیت برد و اسکیت

وجه تمایز اسکیت روسیه

علت محبوب‌بودن اسکیت روسیه استفاده از مواد باکیفیت و عالی برای تامین کیفیت و امنیت شماست. اسکیت روس این روزها تنها محصول روس نیست بلکه در زمینه تولید اسکیت برد، لوازم جانبی و … نیز فعا.

جالب است بدانید که اولین کفش اسکیت روس بچگانه‌ای که قابلیت تنظیم سایز دقیق با همراه‌شدن پای کودک را داشت در سال 2006 وارد بازار شده است و هیچ برند دیگری قادر نبوده است.

IDفش اسکیت روسیه مدل ایده (IDEA) تنها چکمه اسکیت بچگانه‌ای‌ست که همراه با فرزند شما رشد می‌کند! اگر به این مدل اسکیت‌ها نیاز دارید، می‌توانید انواع اسکیت روس را در سایت لوزی (lozi.shop) ببینید و د و و

روسیه در سال 2016 اولین مجموعه اسکی روی یخ متفاوت خود را به بازار عرضه کرد. این مجموعه به‌جایی از دست‌های سیاه و سفید برای استفاده از بوت‌های هیجان انگیز و زیباتر با طرح‌ها و مدل‌های بیش‌تر از همه سلیقه‌ها را می‌پوشاند.

اسکیت روسز از قدیم تابه‌امروز به فعالیت‌های خلاقانه‌ای خود ادامه داده است تا همیشه در دورترین نقطه نسبت به رقبای خود بایستد و رهبری رهبری مقتدر در ساخت اسکیت باشد.

حرفه ای مثل اسکیت فلاینگ ایگل

«ما شما را خوشحال می‌کنیم.» این شعار برند اسکیت فلاینگ ایگل است. واقعاً این شعار شما را کنجکاو می‌کند که چطور فلاینگ ایگل را می‌توانید خوشحال کنید.

اسکیت فلاینگ ایگل یکی از محبوب‌ترین اسکیت‌های اینلاین در میان طرفداران این رشته ورزشی. اما دلیل این محبوبیت چیست؟

بدنه اسکیت فلاینگ ایگل از مواد باکیفیتی تهیه می‌شود که در برابر ضربه و فشار مقاوم هستند و دیگر نیازی در زمین‌خوردن یا پرش با این اسکیت نگران آسیب‌دیدن یا شکستن آن‌ها نیست.

آستر داخلی و جوراب اسکیت فلاینگ ایگل از کتان تهیه شده است که همین موضوع به جذب بالای محیط است.

چه چیزی می‌تواند بیش‌تر از این شما باشد و حتی خودتان را خوشحال کنید که ساعت‌های طولانی‌تری اسکید است.

مسئله‌ای مهم دیگری که در زمان اسکیت‌سواری می‌تواند برای اسکیت‌سوار مهم باشد وزن اسکیت فلا را داشته باشد. از آنجایی که در اسکیت فلاینگ ایگل از تیغه‌ای پلاستیکی برای اتصال چرخ‌ها به بدن استفاده می‌شود.

اسکیت فلاینگ ایگل به‌گونه‌ای طراحی و تولید می‌شود که دقیقاً مطابق با پای شما باشد و شما نهایت راحتی را داشته باشید برای یک اسکیت‌سواری فوق‌العاده را ارائه کنید.

علاوه بر اسکیت فلاینگ ایگل می‌توان سایر وسایل و لوازم جانبی این برند را نیز خریداری کرد که شامل کوله‌پشتی فلاینگ ایگل، محافظ زانو و آرنج، کلاه ایمنی و… می‌شود.

تنوع و تفاوت اسکیت فلاینگ ایگل

می‌توانید قیمت انواع اسکیت فلاینگ ایگل را در فروشگاه لوازم ورزشی لوزی ببینید و با ویژگی‌های مقایسه کنید

هم‌چنین می‌توانید با خرید لوازم اسکیت فلاینگ ایگل اسکیت خود را کاملا شخصی‌سازی کنید و یا بهبود ببخشید. هر قطعه در اسکیت فلاینگ ایگل را می‌توانید شخصی‌سازی کنید.

ساير مزيتهاي اياينگ بهسرعت مي توانند بهسرعت چشم هر مخاطبي را به خود ميخکوب كند تا درا تا درا خريدايت من را خريداري كنيد.

تابستانی پرجنب‌وجوش با خرید اسکیت برد و اسکیت

رید اسکیت برد از کدام نوع؟

برای رید اسکیت برد هم باید به نکات مهم توجه کنید که اولین موضوع را می‌توانیم هدف شما را از خرید اسکیت بشناسید. بر روی چه سطحی می‌خواهید بپرسید و دوست دارید چه استفاده‌هایی از اسکیت برد خود داشته باشید؟

اگر می‌خواهید حرکات نمایشی انجام دهید، به سراغ اسکیت بردهای شهری که بیش‌تر در قالب چوب بستنی هستند، بروید. اگر می‌خواهید خودتان را با اسکرین سواری کنید، به سراغ کروزر بروید.

و درنهایت اگر دوست دارید مسیرهای طولانی و سخت و سنگلاخی را سواری کنید بهتر است گزینه های مربوط به آنها باشد.

مرکزی تخصصی برای خرید اسکیت برد و اسکیت از برندهای معتبر

رید اینترنتی، بهترین راه حل برای اطمینان از اصالت یک کالاست. برای خرید اسکیت برد و اسکیت اگر در فکر انتخاب برندهای شناخته شده هستید، یک فروشگاه تخصصی راه. فروشگاه اینترنتی لوزی، مدل‌های متنوعی از اسکیت و اسکیت برد را در معرض دید شما قرار می‌دهید تا دس.

برای مشاوره در انتخاب اسکیت، می‌توانید با شماره‌های 09195123620 یا 02155360221 تماس بگیرید.

دکمه بازگشت به بالا