اخبار استانی

تاکید بر تقویت تعاملات با مراکز دانشگاهی در راستای پیشگیری از جرائم

به گزارش خبرنگار گروه خبرگزاری آنا از استانبول، سردار «محمد کاظم تقوی» در نشستی تعاملی با رئیس، دستیاران و جمعی از اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد مشهد، گفت: این دانشگاه دارای پتانسیل علمی است. و حمایت عملی به منظور دستیابی به امنیت پایدار در جامعه.

وی با اشاره به ورود سربازان با تخصص و مهارت در بدنه افزود: کسب دانش، تحقیق و پژوهش در زمینه نظم و امنیت موجب بهبود ارائه خدمات مطلوب تر برای مردم می شود.

فرمانده اداری استانداری خراسان رضوی با اشاره به اینکه ارتقای امنیت اجتماعی مستلزم استفاده از دانشگاه ها به عنوان مهمترین مراکز تولید علم و دانش است، تصریح کرد: در مجموع برای ارتقای سطح دانش، دانش -مکان های مبتنی بر و هوشمند، تعامل با مراکز دانش و دانشگاه ها برای رسیدن به هدف، ضروری و ضروری است.

این مقام ارشد اداری تصریح کرد: امروزه پلیس در تعامل با مراکز دانشگاهی و دانش بنیان و حفظ ارتباطات دانشگاهی موفق است که با رویکرد جامعه محوری پلیس حائز اهمیت است.

در این دیدار سردار “محمدکاظم تقوی” فرمانده اداری استانداری خراسان ضمن ارائه بخشی از فعالیت های پلیس در سطح استان و اشاره به برخی از تعاملات با دانشگاه آزاد جهت همکاری و تعامل بیشتر همه جانبه، ابراز خوشحالی کرد. به ویژه در زمینه های علمی و پژوهشی.

گفتنی است مدیران و اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد با معاونان و فرماندهان اداری استان به گفتگو و تبادل نظر و تبادل نظر پرداختند.

این نشست با هدف ارتقای تعاملات اجرایی، دانشگاهی، پژوهشی و فرهنگی به منظور تبادل نظر و بهره گیری از دانش و تجربه در حوزه های اجرایی استان و دانشگاه آزاد با تاکید بر حوزه های پژوهشی، پژوهشی و کاربردی برگزار شد. .

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا