اخبار استانی

تبیین اهداف دشمن در جنگ شناختی/ استادان دانشگاه روشنگری کنند

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از مشهد، محسن مرادی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان‌رضوی در جمع استادان بسیجی که در مرکز رفاهی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد برگزار شد، با بیان اینکه نسل جوان نیازمند آرامش است، اظهار داشت: استادان می‌توانند باعث خودباوری شوند. جوانان می شوند.

وی با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب نسل جوان است، خطاب به استادان بسیجی :فت: فضای دانشگاه و کلاس درس باید به گونه ای باشد که امید به زندگی و آینده را برای نسل جوام به او باشد.

دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان‌رضوی با توجه به این که و انقلاب با چالش‌های جدی توطئه‌گران مواجه است، عنوان کرد: ترویج روحیه خودباوری و ایمان باعث ایجاد انگیزه، احتمال و امید به آینده در دانشجویان و در نهایت منجر به رفع مشکلات و معضلات می‌شود. جامعه در کشور می شود.

مرادی با انتقاد از اینکه برخی از افراد به دانشجویان القا می‌کنند که در این فضا کار می‌کنند و فایده‌های آن را نمی‌دانند و تلاش می‌کنند هم بیهوده باشد. نسل جوان و فرهیخته گره‌گشای مسائل جامعه است. ار و تلاش در کشور امیدوار کننده.

وی با استفاده از استادان بسیجی باید روحیه مطالبه گری خود را حفظ کند، مدیریت موفق را در گروه حفظ، ترویج و تعمیق ارکان دینی دانست و از نظر امیدواری کرد که با دفاع از آرمانها انقلاب اسلامی نقشی در پیشبرد اهداف آن داشته باشد.

رئیس اساتید دانشگاه‌های خراسان‌رضوی درباره کارکردهای گام اول انقلاب اسلامی به بیان مطالب پرداخت و گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی، تداوم انقلاب، تداوم حضور مردم، مشارکت‌جویی، عدم منفعت‌طلبی رهبران و کار جهادی از ویژگی‌های انقلاب اسلامی بوده‌اند که در سایر انقلاب‌ها نیستند.

مرادی، نقش استادان بسیجی در تبیین گام انقلاب را مهم خواند و گفت: وظیفه استادان در جنگ شناختی دشمن که هدف آن ناامیدکردن جوانان است، روشنگری و بصیرت است.

استادان افسران ارتش جنگ نرم هستند

کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد هم در این مراسم گفت: پس از این که رهبر معظم انقلاب اسلامی بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را در 40 سالگی انقلاب صادر کردند، دانشگاه آزاد اسلامی، دبیرخانه راهبردی استانی را در تمامی مراکز دانشگاه آزاد اسلامی تشکیل دادند. داد.

تبیین دشمن در جنگ شناختی / استادان دانشگاه روشنگری

حجت‌الاسلام مصطفی رجایی‌پور افزود: یکی از اهداف این دبیرخانه آموزش استادان برای تربیت مربی بیانیه گام دوم انقلاب است، چراکه افسران ارتش جنگ نرم، استادان هستند و آنها باید بیانیه گام دوم انقلاب را تبیین و بیان و توضیحات لازم در این باره را برای سایر اقشار بیان کنند. جامعه و دانشجویان ارائه دهند.

وی یادآور شد: در تصاویری که روی استادان تأثیرگذار می‌تواند امکان پذیر باشد و از این قاعده سودمند و مطمئن داشته‌اید عملاً ۶۰ تا ۷۰ درصد رسالت فرهنگی خود را به انجام رسانده‌ایم؛ راکه استادان می‌توانند روی دانشجویان اثر بگذارند.

کانون مسئول بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهدریح کرد: بنابراین این مرکز دانشگاهی در تحقیق با برگزاری کارگاه‌های بازخوانی و تبیین استادان و کارکنان دانشگاه را برای بیان رهبری در گام دوم انقلاب اسلامی بسیج برگزار می‌کند.

رجایی پور کرد: در گام دوم تحقق عملیه انقلاب اسلامی بیان فعالیت‌های متعددی از جمله جلسات جلسه و کارگاه‌های آموزش استادان از اعضای هیئت علمی و استاد حق‌التدریسی استان خراسان‌رضه که نزدیک به ۳ هزار نفر می‌شوند، می‌شوند.

وی بیان کرد: سال گذشته «کارگاه بازخوانی و تبیین بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی» و کارگاه مقدماتی «دوره تربیت مربی تبیین بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی» با حضور استادان دانشگاه‌های استان خراسان‌رضوی، دانشگاه فردوسی، دانشگاه علوم پزشکی، دانشگاه‌های غیرانتفاعی، دانشگاه فرهنگیان. و دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می شود و اکنون نیز دوره تکمیلی آن در این دانشگاه برگزار می شود.

انتهای پیام / ۴۰۷۸/۴۰۶۲ /

دکمه بازگشت به بالا