اخبار استانی

تجربه سفر خاطره انگیزه خانواده های ایرانی در جشنواره تابستانی کیش

به گزارش اخبار استانی از کیش : محسن قریب مدیر موسسه جشنواره ها و مناسبت های کیش با بیان این که فصل تابستان همیشه مصادف با آغاز سفرهای خانواده های ایرانی به مقاصد گردشگری کشور است، گفت: با مشارکت سازمان منطقه آزاد کیش، شرکت سرمایه گذاری و توسعه. ،ش ، کلیه صنوف و فعالان بخش خصوصی . این رویداد مهم تفریحی و گردشگری با هدف هدف، جایزه و ایجاد فضای پرنشاط از ۲۲ تیر آغاز می شود و با توجه به نزدیک شدن ایام ماه محرم تا روز پنجم مرداد امسال به مدت ۱۵ روز ادامه خواهد داشت.

قریب، اظهار داشت: جزیره کیش به عنوان مقصد برتر گردشگری کشور هر ساله با برگزاری جشنواره تابستانی کیش در جستجوی این است که عموم خانواده های ایرانی برای سفر خاطره انگیز به جزیره زیبای کیش ترغیب و اقامت می کنند.

وی “جشنواره خرید، تفریحات آبی، تخفیفات ویژه تمام هتل ها، مجموعه های گردشگری، کشتی های تفریحی، و سایر برنامه های گردشگری و تفریحی و برگزاری جنگ ها با حضور برخی از چهره های فرهنگی، هنری، مجریان توانمند و هنرمندان کشور” را. یکی از ویژگی های برگزای جشنواره تابستانی کیش برشمرد و افزودن: گردشگرانی که از اقصی نقاط کشور به جزیره سفر می کنند از هدایا و جوایز قرعه کشی های هر شب این جشنواره لذت خواهند برد.

موسسه جشنواره‌ها و مناسبت‌های کیش ضمن دعوت از همه خانواده‌های ایرانی برای حضور در برنامه‌های متنوع ۲۵ امین جشنواره تابستانی کیش، خاطر نشان کرد: هر شب ده‌ها جوایز مختلف از قبیل “لوازم برقی، لوازم خانگی، هدایای ویژه ای از سوی هتل”. ها و کلوپ های تفریحات دریایی و مجموعه های گردشگری به قید قرعه به عموم حاضرین در جنگ های شباند اش

سن محقر در ادامه سخنان خود افزود: در پایان هر هفته ست لوازم خانگی که شامل “یک دستگاه یخچال ساید بای ساید، یک دستگاه تلویزیون، یک دستگاه ماشین لباسشویی و یک دستگاه ماشین ظرفشویی” به عنوان جهیزیه برای برنده این مراسم که به قید قرعه می رسد. مشخص می شود، اهداء خواهد شد.

قریب، اظهار داشت: افرادی که به خرید بازار کیش برگه قرعه ای می پردازند پس از اعلام کد آنها در مراسم قرعه کشی به تناسب تعداد جوایز اعلامی در استیج برنامه. برنده جوایز آرزوی جشنواره تابستانی کیش خواهد شد.

وی در ادامه رویدادهای خود انجام می دهد: افرادی که بر جوایز این می شوند با معرفی فرودگاه و گمرک می رود جوایز را به شهر مبدا انتقال دهنده.

لازم به ذکر است: شرایط شرکت در قرعه کشی ۲۵ امین جشنواره تابستانی کیش ; داشتن برگه اقامت در یکی از هتل های کیش و بلیت رفت و برگشت بلیط است.

48

دکمه بازگشت به بالا