اخبار استانی

تصمیمات مدیریتی، عامل قعرنشینی شهرخودرو در لیگ برتر

حسین بادامکی معتقد است تصمیمات اشتباه مدیران شهرخودرو باعث شده که این تیم به ورطه سقوط کند.

حسین بادامکی، پیشکسوت فوتبال مشهد در گفت‌وگو با اخبار استانی، در نتایج ویژه شهرخودرو در هفته‌های اخیر و کسب تنها ۲امتیاز از ۹ امتیاز ممکن در راه بقا، گفت: به نظر من شهرخودرو فوتبال خوبی را می‌دهد. این تیم هم در مقابل گل‌گهر و هم در مقابل استقلال خیلی زیبا بازی کرد و حریفان این تیم انتظار چنین نمایشی را نداشت اما به هر حال فشارهای موجود روی بازیکنان و ترس از شکست باعث شد تا این تیم نتواند برابر گل‌گهر، استقلال و پیکان به برتری باشد. برسد.

وی ادامه داد: شهرخودرو بازی های سختی از جمله دیدار با و سپاهان دارد و این تیم شانس تیم را ب. نمایش فنی شهرخودرو باعث می شود تا ما ممکن است کمتر به گرفتن امتیاز در مقابل پرسپولیس و سپاهان امید داشته باشیم اما این نکته را می‌گویم اگر هم شهرخودرو سقوط کند، مشکلاتی و مدیریتی این تیم تاثیرگذار از مشکلات فنی است.

بادامکی در داخل مشکلات مدیریتی باشگاه شهرخودرو عنوان کرد: من تیم نیستم و شرایط را نمی‌دانم اما می‌دانم سیدعباسی و کادرش تمام تلاششان را کردند و یک سری تصمیم‌های مدیریتی اشتباه شهرخودرو را به ورطه سقوط رساندند. وقتی از اواسط فصل تیم را از شهر و مردمش دور می‌کنند و به تهران می‌برند، چه انتظاری می‌توان داشت. امکاناتی که باید در اختیار این تیم قرار گیرند و فکر کنند هر چیزی با تغییر محل تمرین و یا تغی. با تصمیم‌هایی که مدیران شهرخودرو، اکنون تیم کارش را به اینجا کشیده و نمی‌توان با عملکرد هفته‌های اخیر شهرخودرو، این نتیجه‌گیری را به مسائل فنی ربط داد.

او در لروص یا یرو شهرخودرو شهرخودرو، این تیم مانند داشت الا شهودرو خشهرخومسلم: اصلا شبیه پیام و ابو ابومسلم نیست. این تیم خصوصی است و تصمیمات مدیران این باشگاه، شهرخودرو را با مردم مشهد غریبه کرد. پیام و ابومسلم تیم‌های مردمی‌تری بودند. مدیران شهرخودرو فکر کردند که مثل سال گذشته ماندن و ربه تک رقمی گرفتن راحت است و نمی‌دانستند کلی ش. به هر حال این باشگاه خصوصی است و معلوم نیست در صورت سقوط مدیرانش چه تصمیمی برای آن خواهند گرفت و ه

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا