اخبار استانی

تعجب قلعه‌نویی از امکانات قطر/ انگار ۵۰۰ سال پیش آن جا بازی می‌کردم!

سرپرست گلگهر می‌گوید صیپوریانش می‌توانستند را تراکتور با دیکه 5 کل که دیندند.

به رابوت اخبار استانی، کل‌گهر کنبه (شنبه) در کرام‌ه که کی‌پیم‌ه بر لیگ برتر کی‌که ریک ریسیت. امیر قلاه‌نویی، سرپرست گل‌گهر در سِتَه کابری پس از این دیدار کرد کرد: بازی‌های اول همت شرک است. اول فوتبال و سپس به تیم تراکتورسازی و هوادارانش تبریک می گویم. اگاگی بردیف را تراکتور را تتاف کرده است.

وی افزود: من مرد ثروتمندی هستم چون بازیکنان خوبی دارم. من بازیکنانی دارم که با تمام وجود بازی می کنند. این بزرگترین سرمایه برای یک مربی است.

سرپرست گلگهر ادامه داد: قبل از اینکه گل بخوریم می توانستیم تعداد گل ها را به چهار یا پنج گل برسانیم. درسته که تراکتور بلند شد و ملقب به اخباری دو گل زد ولی خیلی خوب بود. همچنین در پایان بازی، محسن فروزان دو امتیاز را نجات داد. سه گل بری دیدار فول ولو کوب است. با وجود تغییرات و مصدومیت های زیادی که داشتیم، توانستیم دو گل بزنیم و موقعیت های زیادی را از دست بدهیم. ما نمی توانیم سه امتیاز کسب کنیم و امیدوارم هفته به هفته پیشرفت کنیم. بازیکنان دور از انتظار من ظاهر شدند.

قلاه‌نویی احراد ساحنه به پینالتی که برای گل‌گهر نید بیان کرد: آن را دیدید بکرید بگویند. من نمی‌باگه امسال زیاد رجی به داوری درست کنم. سال 90 تا آلان تعلیم تیمـهای کے کے کے داوری دردانہ پارسال گل‌گهر و زوب‌آهن از داوری دیته‌اند از خرید از داوری. البته این اشتباهات سهوی بود. الان پنالتی اعلام نشده اما قبلا اشتباهاتی رخ داده که بازی را باخته ام. امیدوارم VAR هر چه زودتر به فوتبال بیاید. دیر دریم شرمنده و تحقیر می‌شویم.

و ادامه داد: بازیهای کارتر و ستادیوم هیشون را میبینیم در کره کاکی نیست. من سال 85، 86 در قطر بازی کردم. انگار 500 سال پیش. نمی‌دانم که حسب و کتابی است که VAR را نمی‌آورند. داوران زحمت نمی کشند و دستمزدشان کم است اما اگر زیرساخت هایشان خوب باشد می توانند عملکرد بهتری داشته باشند.

سرمربی گلگهر بازی نیردن وسلی گومز بیان کرد در دیدار کا تراکتور کرد: و از یک کاره دیر کرد و کن کی بازی با فزاء است. او بازیکن بسیار تاثیرگذاری است. حوضور و در صناف زمان ميبرد

قلاه‌نویی کرمی کیروش کیروش کراکتور گفت: یک سری اهداف تاکتیکی داریم که یکی از آن‌ها حفظ فشار جلوی زمین و دیگری همسان‌سازی بازیکنان است. او کاری را که ما می خواهیم انجام خواهد داد.

و در عرض المزید عرض المزید تماشاغر در سرتحتغاهی برتر لیگ کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کردی رایل استرھہ علی‌الپشوب فوتبال است، هوادار است. وقتی هوادار نیست انگر روح در استادیوم نیست. تمامی سینماها، تئاترها و سایر ورزش ها باز است. البته فدراسیون فوتبال باید عدالت را رعایت کند و هر بازی بدون تماشاگر بدون تماشاگر برگزار می شود. اگر به دنبال عدالت هستیم، باید این عدالت رعایت شود. اگر 10 سال عدالت را رعایت نکنیم این رفتار می شود.

وی در پایان بازی در پاسخ به این سوال که آیا باشگاه از عملکرد نقل و انتقالات و نقل و انتقالات راضی است یا خیر، توضیح داد: در مورد نقل و انتقالات و نقل و انتقالات دو بحث داشتیم. ব্র্য়া কালা ইন কে কাকালা তিম্য স্দা বাক্তা দাম্তে ম্তিক্টান্যান স্র্যযিক্টান্যান স্র্ে خدابنده‌لو به ما کمک کرد و وسلی هم می‌شود ولی یکی، دو بازیکن به چه چیزی اضافه شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا