عمومی

تعریض محور خوی -رازی با ۵۴۰ میلیارد تومان اعتبار تکمیل می شود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، عادل نجف زاده در جلسه شورای اداری شهرستان خوی با اشاره به لزوم تکمیل معابر این شهرستان گفت: علاوه بر اعتبارات قبلی اخیراً ۵۴۰ میلیارد تومان برای تکمیل راه ها اعتبار در نظر گرفته شده است. در خوی در نظر گرفته شده است

وی از بهره برداری از پایانه در آینده نزدیک خبر داد و تصریح کرد: پیگیری برای فعالیت این پایانه به دستور وزارت راه و شهرسازی است.

نماینده مردم چایپارا در مجلس شوری اسلامی رمز واقعی تحقق مطالبات مردم به رسمیت شناخته شد و وحدت بین مسئولان به رسمیت شناخته شد و افزود: این همکاری با همکاری مردم باید تقویت شود.

وی از اقدامات دولت در مناطق زلزله زده تقدیر کرد و افزود: با پیگیری های لازم، تمامی نیازها و اعتبارات در کوتاه ترین زمان برای بازسازی مناطق زلزله زده در اختیار مردم قرار گرفت. .

حجت الاسلام رضا قاسم خانی امام جمعه خوی نیز در این دیدار با تسلیت ایام فاطمیه گفت: ي حضرت فاطمه زهرا س و ايمه الاطهار عليه السلام دريم

و در ادامه با اشاره به مشکلات مردم افزود: امروز با رفتار و کار مسئولان جهادی مشکلات مردم حل می شود.

ذبیح الله كاظمی فرماندار شهرستان خوی هم در آن سلسله با تقدیم بر تعلیم فرحان و فرهادی در بین درادرات گفت: ب رینه فرهدی شید تولاک و هل بروهدی مدروبه بود.

وی همچنین از تکمیل ساخت و سازهای شهرستان در بخش های مختلف خبر داد و افزود: بهسازی فرودگاه، تکمیل ترمینال رازی، گازرسانی به روستاها و تامین آب شرب تعداد زیادی از روستاها می باشد. از مهمترین اقدامات در این زمینه است.

شورای خوی کوی کے کے کے دیزج آماده و تحمیل جادة خوی به کالدران را از امافات اساسی مدرون کرد کرد

دکمه بازگشت به بالا