اخبار استانی

تعیین آخرین وضعیت مدارس لرستان تا پایان 1400تعیین آخرین وضعیت مدارس لرستان تا پایان 1400

بر اساس قانونه کارگروه اضطرار هوای استان فعالیت آموزشی همه مدارس استان با توجه به هوا که در وضعیت ناسالم قرار دارد روز شنبه 14 اسفند در بستر شبکه شاد انجام می شود.


به خبرگزاری ارش اخبار استانی از لرستان؛ فعالیت های آموزشی مدارس لرستان در ادامه هفته بر اساس مصوبه هفتگی ستاد مرکزی استان در تاریخ اسفند ماه با جدول فوق برگزار خواهد شد.

درمان این مقاطع وضعیت آموزش در همه شهری، روستایی و عشایری استان در شهرستان با رنگبندی زرد و آبی و همچنین مدارس مناطق روستایی و عشایری شهرستانهای نارنجی، حضوری با رعایت دستورالعمل های بهداشتی است.

آموزش در مدارس شهرستانهای شهری با رنگبندی نارنجی، مدارس روستایی و عشایری شهرستانهای قرمز و مدارس شهری متوسطه اول و دوم قرمز به صورت ترکیبی است وفعالیت آموزشی پیش دبستانی و مقطع ابتدایی مناطق قرمز به صورت خواهد بود.

درآخرین رنگبندی کشوری که شامگاه جمعه سیزدهم اسفندماه منتشر شد، شهرستانهای پلدختر و کوهدشت در وضعیت قرمز رنگی و شهرستانهای خرمآباد، دورود ازنا، سلسله و رومشکان در وضعیت نارنجی، شهرستان چگنی در وضعیت زرد قرار دارند، نکته قابل توجه در رنگ آمیزی در آخرین وضعیت. تقسیم بندی هایی که به صورت لیست شهرها از سایت وزارت بهداشت اعلام می شود نامی از شهرستانهای بروجرد، الیگودرز و دلفان از لرستان دیده نمی شود.

انتهای پیام

بیشتر بخوانید:


ارز فی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

دکمه بازگشت به بالا