عمومی

تعیین ولی امر مسلمین از مهم‌ترین وظایف رسالت پیامبر(ص) بود

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از بوشهر، سروش حیدری سنگستانی در مراسم جشن عید غدیر خم که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر برگزار شد، اظهار کرد: عید غدیر به عید الله اکبر معروف است. این عید بسیار پراهمیت بوده است چراکه این روز ادامه راه پیامبر اکرم و مبحث امامت است و این واقعه بزرگ بین همه کاربران است. پیامبر (ص) با اعلام ولایت حضرت علی (ع) و تعیین ولی امر مسلمین، یکی از مهمترین وظایف رسالت خود است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر افزود: جریان امامت از امام علی (ع) آغاز، در دوران امام حسین (ع) با واقعه عظیم عاشورا ادامه و در زمان امام صادق (ع) به اوج شکوفایی خود رسید. س از امام حسن (ع) به علت داشتن آگاهی و آگاهی از مردم در شناخت و حفاظت از امام خود. دوران غیبت امام عصر آغاز شد و برای رسیدن به این بلوغ نیازمند ولایت هستیم.

تعیین ولی امر مسلمین از مهم ترین وظایف رسالت پیامبر (ص) بود

معاون دانشجویی و دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر فرهنگی نیز با استمرار ارتباط معنوی و معرفتی انسان با خداوند و دین در پرتو امامت و ولایت، گفت: غدیر مؤید استمرار دین‌داری در مسیر معصومانه و ناب است که از طریق حکومت اسلامی و جاری کردن احکام. توحیدی در ارکان بشری و زمینه های اجتماعی میسر می شود.

تعیین ولی امر مسلمین از مهم ترین وظایف رسالت پیامبر (ص) بود

باقر گرگین با اسلام با توجه به انقلاب شکوهمند ایران، استمرار فرهنگ و روحیه غدیری است، برهه کرد: باید در این تاریخ نسبت به خود با انقلاب اسلامی در حقیقت تحقق، روحیه و شخصیت غدیری مشخص و تا حد توان در این مسیر. ایفای نقش کرد.

به گزارش آنا، این مراسم همراه با مداحی، مسابقه و اهدای هدایا به سادات همراه بود.

انتهای پیام / 4121 /

دکمه بازگشت به بالا