اخبار استانی

تفسیر محدود کننده قوانین نباید مانع اجرای حدنگاری اراضی شود

رياس عرض المزيد بتيب سندا و املاك كيشور گفت: تفصير تصفير كندي كے لہے کے کے کے کے

بر اساس این گزارش به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل، بابایی معاون قوه قضاییه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در آخرین سفر خود به استان گفت: وی با اشاره به ابلاغ سیاست ها با شورای قضایی خراسان جنوبی صحبت کرد. در کریز کریں و آدید کیشر کیشد در درد بافاسیری شد

رئیس سازمان ثبت نام با اشاره به «فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار بهاسا جودیلیکان» افزود: زمین «ایشان 8 راهبردی کلان برای جودیلیکان کردان کردان کرد در استراجیتا 5جم سه و کیت سه در ماتا بیر متر».

وی افزود: یک سری قوانین و مقررات از جایگاه بالاتری نسبت به سایرین برخوردار است و به ویژه محدودیت بار قانونی به طور کامل تعریف نشده است و سازمان با قدرت و با همکاری مراجع ذیربط بار قانونی را ثبت می کند. اجرا می شود.

بابایی با بیان اینکه 31 هزار هکتار از اراضی کشاورزی استان خراسان جنوبی دارای سند خط کشی است و این رقم تا پایان شهریورماه به 60 هزار هکتار می رسد، اظهار کرد: وثیقه خوبتی برای دوزوگو وام کیت کیت کے کے کے است و برای برای نکھی. نیز هیک پیگری از آنها نکزوک شد

معاون قوه قضاییه در بخشی دیگر از سخنان خود گفت: دوران طلج، تیلی، قوه قضاییه شاخص مهمی دارد و در خدمت مردم نیست.

وی با اشاره به اینکه قرار نیست رضایت مردم را به دست بیاوریم، گفت: به معنای واقعی به دنبال حل مشکلات مردم در دستگاه قضایی هستیم و در رأس دستگاه قضایی آقای محسنی نیز خواستار رفع مشکلات مردم شد. مدلی کاربردی که مشکلات و مشکلات موجود به صورت میدانی بررسی می شود و این تفکر را در لایه های مختلف این دستگاه مشاهده می کنیم.

بابایی افزود: دستگاه قضایی خراسان جنوبی مجموعه ای هوشمند و خدمت گرا است و توانست رضایت مردم را جلب کند.

خراسان جنوبی رتبه سوم کیشوری را در حوز كاداستر دارد

حجت الاسلام و المسلمین علی مهدی راد رئیس کل دادگستری خراسان جنوبی نیز در این دیدار با اشاره به رتبه سوم این استان در اجرای حریم بندی یا کاداستر گفت: مدیریت و همکاری خوبی وجود دارد. جو در استان برای کار و تحقیق ، و در قوه قضاییه استان و همچنین בר ק ، ד מרכש סטן סטן ב ק– קי קי קי עצי עצים נגל ، דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר דר پیدا داشت.

موحدی راد با اشاره به اهمیت تعیین حریم کامل اراضی افزود: ویدیدریم کیں کیں در سند تعالی در مقابل آئین پیں به تور کیمہ در استان محاکیک شود.

وی با بیان اینکه خراسان جنوبی استانی کم برخوردار و توسعه نیافته است، گفت: در این استان توسعه نیافته تنها 14 ناقل نقشه ثبت شده وجود دارد و با این تعداد نمی توان کل سطح استان را پوشش داد.

رئیس کل دادگستری خراسان جنوبی ادامه داد: تقاضا داریم به تامین و تخصیص نیرو و اعتبار در حوزه ثبتی و املاک استان توجه شود چرا که دادگستری و ثبت استان در حال انجام است. مشکل از این نظر

مدیر ثبت اسناد و املاک نیز در جلسه شورای قضایی استان با بیان اینکه خراسان سومین استان پهناور کشور است و 98.5 درصد از اراضی ملی خط کشی و تثبیت شده است، گفت: برای 14 میلیون و 217 هزار هکتار، سند مالکیت در قالب یک هزار و 766 قطعه صادر شد.

وی افزود: تمامی اسناد خزانه استان به اسناد دولتی تبدیل شده و در قالب 12 هزار و 500 سند صادر و به خزانه استان ارسال شده است.

محمدزاده گفت: 198 هزار هکتار زمین کشاورزی در استان وجود دارد که 39 هزار هکتار آن ایجاد شده است.

محمدزاده با اشاره به اینکه 46 درصد از اراضی استان مورد تعرض قرار می گیرد گفت: 20 هزار هکتار دیگر نیز در دست ساخت است که با اجرای این تعداد 60 درصد از اراضی استان مورد تعرض قرار می گیرد.

در پایان این جلسه مدیران نهادهای مختلف و اعضای شورای صیانت از حقوق بیت المال استان گزارشی از اقدامات و موانع اجرای حریم اراضی کشاورزی ارائه کردند.

با اقدامات انجام شده در ثبت سازمان و اعمال محدودیت ها، بررسی ها و شکایات مردم کشور کاهش یافته است.

آیت الله عبادی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بیرجند در دیدار دکتر بابایی معاون قوه قضائیه گفت: کار در این زمینه با درایت و تثبیت مالکیت پیش می رود. و شفادی بردومی نیز کے پیدا کند و آریز کرازی نیز حزیف و از زمین خواری و کوه خواری ادرید شود.

وی باتاکید بر اهمیت هماهنگی و همسویی سه قوه برای جلوگیری از ظلم و حل مشکلات جامعه افزود: باید در همی رده ها کاکریک و همدلی وهد در کے.

عبادی ابراز داشت: خدا را شاکریم که در این لحظه مردم دعای انقلابی را انتخاب کردند که به دنبال تحقق جامعه اسلامی است.

دکتر بابایی نیز در این دیدار ضمن اعلام احوالپرسی رئیس قوه قضائیه به آمارهای ثبت شده در استان اشاره کرد و آن را نشانه پیشرفت و پیشرفت دستگاه قضایی استان با رویکرد تحول و تعالی و بیان کرد: بر اساس فرمایشات مکرر رهبر انقلاب و چالش های قانونی، وظیفه داریم متر به متر مرزبندی را اجرا کنیم و برای جلوگیری از زمین خواری آن، باید همه موارد را امضا کنیم. زمین.

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور هدف این سازمان در سال جاری را تثبیت مالکیت اراضی کشاورزی عنوان کرد و گفت: با حمایت ائمه جمعه استان کاندیدای نامزدی هستیم. دادگستان، بسیج، بکسداری و دهیاری و تا پایان سال به کار خود ادامه می دهیم.» جشن تکمیل تحدید اراضی کشاورزی در خراسان جنوبی برگزار می شود.

استاندارد خوراسان کورسان با ریس رایس کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد

در این سفر دستیار رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به بیرجند آمدند و با استاندار خراسان جنوبی دیدار کردند.

رئیس سازمان در این جلسه با تاکید بر لزوم حمایت همه اقشار استان از اجرای 100 درصدی کاداستر در استان دیدار کرد.

فعال سازی واحدهای ثبت شده در برخی شهرستان های فاقد دفترخانه و تامین نیروی انسانی و اعتبارات مورد نیاز از دیگر مواردی بود که در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

معاون رئیس قوه قضائیه در این سفر از اداره ثبت اسناد و املاک بیرجند بازدید و برای دیدار با کارکنان و رسیدگی به درخواست های آنان جلسه ای برگزار کرد و تلاش مدیریت و کارکنان سازمان ثبت احوال استان با اهدای لوحی از فرزندان شهدای ثبت احوال خراسان جنوبی از فعالان قرآنی و تعدادی از داوطلبان تقدیر و تشکر شد.

تجدید بیعت با آغوش شهدا با حضور شهیدان «حسن کوشه» و تدفین شهدای بیرجند، تشییع و آغاز عملیات اجرایی ساختمان جدید اداره ثبت اسناد و املاک در خراسان جنوبی با اعتبار اولیه 10 میلیارد ریال و اعتبار ویژه 15 میلیارد ریال جهت بازسازی و احداث اداره ثبت شرکت در استان از سایر برنامه ها و برنامه های سفر به مدت یک روز معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان در استان خراسان جنوبی به ثبت رسیده است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا