عمومی

تقلید جالب واتس آپ از روی دست تلگرام!

به گزارش بورن؛ یکی از قابلیت های جدیدی که به زودی در اختیار کاربران واتس اپ قرار می گیرد، ضبط پاسخ های پیام است که در آخرین نسخه بتای این اپلیکیشن پلتفرم iOS به آن اشاره شده است.

وب سایت WABetaInfo تصویری از نسخه بتای جدید WhatsApp iOS منتشر کرده است که در منوی تنظیمات اپلیکیشن، گزینه Reaction Notifications را نشان می دهد. این قابلیت در نسخه 22.2.72 واتس اپ دیده می شود اما هنوز به طور کامل اجرا نشده است.

این ویژگی به کاربر اجازه می دهد تا تشخیص دهد که آیا بازخورد دریافت کند یا خیر. این اعلان را می توان برای چت های فردی یا گروه های خصوصی تنظیم کرد. با اضافه شدن این گزینه به تنظیمات واتس اپ، می توان انتظار داشت که این قابلیت به زودی در دسترس قرار گیرد.

تقلیدی جالب از واتس اپ در تلگرام به زودی عرضه خواهد شد

آیا واتس اپ به ادغام با پلتفرم های متا ادامه می دهد؟

قابلیت ضبط واکنش‌ها اخیراً به تلگرام اضافه شده است و احتمالاً مشابه ویژگی‌ای است که قبلاً در متا پلتفرم‌هایی مانند فیس‌بوک و اینستاگرام استفاده می‌شد. نزدیک شدن به قابلیت های واتس اپ و سایر پلتفرم های متا احتمالاً با برنامه مارک زاکربرگ برای ادغام این پلتفرم ها همخوانی ندارد.

متا قبلاً سیستم های پیام رسانی فیس بوک و اینستاگرام را با موفقیت یکپارچه کرده بود. این امکان ارسال پیام از پلتفرم اول به پلتفرم دوم و بالعکس را فراهم کرد. با این حال، مشخص نیست که این شرکت چه زمانی واتس اپ را با این سیستم های پلت فرم یکپارچه خواهد کرد، زیرا بسیاری از کاربران می خواهند این پیام رسان ها از سایر خدمات متا جدا باشند.

قابلیت دیگری که احتمالا در آینده به پیام رسان های واتس اپ اضافه خواهد شد، امکان پخش پیام های صوتی حتی در صورت خروج از صفحه چت است. پیام‌های صوتی فقط زمانی پخش می‌شوند که در صفحه چت هستید، و اگر صفحه را ترک کنید، نمی‌توانید به گوش دادن به پیام‌های خود ادامه دهید. این آخرین ویژگی به نسخه بتای 2.22.3.1 این پیام رسان اندروید اضافه شده است.

دکمه بازگشت به بالا