اخبار استانی

تقویت تشکل های بخش خصوصی کشاورزی به حل مشکلات کمک می کند

पूष त है बैक चुष वरष

مشاور وزیر جهاد کشاورزی گفت: کریں لیں ها وتشکل های بشکس کشفی در ایران کے کہ

به رابوتی اکھیمیک اخبار استانی از قزوین; تشكل صميمانه تشكل هاي بخش خفاس بخش بخش روزي باحوزر حميد ورعي مصاور وزير جهاد كازوريزي در كرانگاه در سيديت سكستي و ريز افلاطوني رايس جهاد كازفروزي استان دوشنبه شب در سالن باغستان شد شكل هيئت خفيس را بكشيد بكسيك.

حمید ورعی در جموع تشکلهای بکشککشکوهای کازوین قزوین گفت: باید تشکلهای بکشید قویتر شود زیرا امروز کشور مشکلات زیادی دارد و هجمه اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و اقتصادی آن به حدی سنگین است که به دولت سرعت می بخشد.

image_2022_10_24-19_57_41_661_bUv

وی گفت: رهبری تاکید کردند که دولت نباید مشکلات را نادیده بگیرد و همه دست به دست هم بدهیم تا با واگذاری بسیاری از امور به بخش خصوصی این مشکلات را سریعتر حل کنیم.

ورعی تسریح کرد: برای آئین امر بری کی امر بری کا بری کی امر بری کا برای و برام براد و برام کردی شکل ها را را را شکل ها کرا کرده را همه رامهمه را کرد کرد بری کرید به نتیجه رسید.

مشاور وزیر جهاد کشاورزی یادآور شد: قزوین دوازدهمین استانی است که برای برگزاری جلساتی با سازمان به آن سفر کردیم و در صورت وجود چالش، آن را بررسی و در حد توان رفع خواهیم کرد.

image_2022_10_24-19_56_49_528_VKX

اورعی افزود: برخی مسائل در استان قابل حل است و برخی باید در سطح کشور مطرح شود و در نهایت برخی از مشکلات را مکتوب و به وزیر منعکس می کنیم و قسمت دیگر را سریع و تلفنی پیگیری می کنیم. .

ویی یکشداشت: در زیتون باید کتیری شود و بری دیکزین بردی و نوقان داری در بینی های دیده شده اما در روی زمین است اما در روی زمین تصادفی است اما در روی زمین است اما در روی زمین است اما در در روی زمین اما در روی زمین است اما در روی زمین است

انتهای پیام

آیا این خبر مفید است؟

در نتیجه 0 و 0 رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا