اخبار استانی

تقویم آموزشی دانشجویان علامه طباطبایی اعلام شد/آغاز کلاس‌ها از ۱۹ شهریور

لاس‌های آموزشی دانشجویان تمام مقاطع دانشگاه علامه طباطبایی در نیم سال اول تحصیلی ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ از ۱۹ شه.

به گزارش اخبار استانی، تقویم آموزشی دانشگاه علامه طباطبایی دانشگاه سال تحصیلی ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ دانشجویان این دانشگاه را برای جدول این تقویم آخرین مهلت درخواست تمدید سنوات برای نیم سال آتی دانشجویان دوره کارشناسی تا ۱۷ تیرماه و دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی نیز تا ۱۵ تیرماه تعیین شده است.

همچنین دانشجویان دانشگاه علامه طباطبایی در تمامی مقاطع تحصیلی از ۱۲ تا ۱۶ شهریورماه جاری می‌توانند نسبت به انتخاب واحد خود اقدام کنند و کلاس‌های آموزشی این دانشجویان از ۱۹ شهریورماه آغاز شود.

همچنین از ۲۷ شهریورماه تا ۲ماه سال ۱۴۰۱ می‌توان اقدام به حذف و اضافه کردن واحدهای درسی خود کرد و ۳۰ آذرماه نیز پایان یافت، عنوان شد و در نهایت کلاس‌های نیم سال تحصیلی دانشجویان دانشگاه علامه طباطبایی ۷ دی‌ماه پایان می‌یابد و امتحانات این دانشجویان نیز خواهد بود. از ۱۷ تا ۲۷ دی ماه به طول انجام خواهد شد.

تقویت نیم آموزشی سال دوم تحصیلی ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ دانشگاه علامه طباطبایی نیز تاریخ ۸ تا ۱۲ بهمن ماه را مهلت انتخاب واحد دانشجویان تعیین کرده و کلاس‌های این دانشجویان از ۱۶ بهمن‌ماه آغاز می‌شود. همچنین دانشجویان تمام مقاطع تحصیلی ۲۳ تا ۲۹ بهمن‌ماه می‌توانند به حذف خود اقدام کنند و ۱۰ خرداد ماه سال ۱۴۰۲ پایان حذف اضطراری دانشجویان اعلام شده است.

در نهایت کلاس‌های آموزشی دانشجویان در نیم سال دوم تحصیلی ۱۷ خردادماه ۱۴۰۲ پایان می‌یابد و زمان برگزاری امتحانات این دانشجویان ۲۷ خردادماه تا ۷ تیرماه سال ۱۴۰۲ تعیین شده است.

دانشگاه علامه باطبایی تاکید کرده است طبق مقررات آموزشی عدم انتخاب واحد در موعد مقرر به منزله از

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا