تمهیدات لازم برای برگزاری اربعین اتخاذ شده است

اخبار استانی/ایلام وزیرکشور در مرز مهران گفت: تمهیدات لازم برای برگزاری اربعین سال ۱۴۰۳ اتخاذ شده است.

«احمد وحیدی» وزیر کشور جمهوری اسلامی ایران امروز پنجشنبه ۲۱ تیرماه سال ۱۴۰۳، در جریان بازدید از پایانه  مرزی شهید سلیمانی مهران و پایانه مرزی زرباطیه به اتفاق وزیر کشور عراق، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امروز از پایانه مرزی شهید سلیمانی مهران و پایانه زرباطیه در کشور عراق بازدید کردیم و زیرساخت‌ها مورد بررسی قرار گرفت.

وی افزود: خوشبختانه با اقدامات انجام شده از سوی دولت عراق در پایانه زرباطیه و اقدامات انجام شده از سوی استاندار ایلام  در پایانه مرزی شهید سلیمانی، شرایط خوبی برای تردد زوار فراهم است.

دکتر وحیدی خاطرنشان کرد: برنامه‌ریزی ما به‌حداقل رساندن مدت زمان ماندگاری زوار در مرزها برای آنلاین گذرنامه است‌ و تمهیدات لازم در این راستا صورت گرفته است.

وزیر کشور عراق نیز در این برنامه بازدید در جمع خبرنگاران، بیان داشت: دولت عراق آمادگی کامل را برای برگزاری اربعین دارد و همه تلاش خود را برای خدمت‌رسانی صادقانه به زوار بکار خواهیم گرفت.

«عبدالامیر الشمری» ادامه داد: تمامی تمهیدات امنیتی برای امنیت و رفاه زوار و همه شرایط برای خدمات‌رسانی به زوار فراهم شده است تا بتوانیم کنگره اربعین  را بسیار باشکوه برگزار کنیم.

وی عنوان کرد: برای کاهش میزان تصادفات در ایام اربعین، دوربین‌های متعدد در محورهای مواصلاتی پرتردد نصب شده است.
انتهای پیام

                  

دکمه بازگشت به بالا