اخبار استانی

توزیع تجهیزات ورزشی در ۱۶ منطقه محروم کوهدشت طی سال گذشته

به گزارش لرستان اخبار استانی، حشمت امان الهی خبرنگار اخبار استانی با اشاره به سالن های ورزشی منطقه کوهنانی اظهار داشت: کوهنانی یکی از زیرمجموعه های شهرستان کوهدشت است و در این شهرستان خدمات ورزشی به مردم ارائه می شود. حوزه.

وی افزود: سالن چند منظوره این قسمت که بر اثر مناظره تعطیل شده بود آسیب زیادی دید اما با کمک نمایندگان ورزشی پاکسازی شد و اکنون در اختیار ورزشکاران است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان لرستان با بیان اینکه سالن چندمنظوره کهنانی تاکنون دو بار بازسازی شده است، گفت: مخالفان در این کار دخالت می کنند، ادامه داد: مخالفت ها در حال انجام است و از بخشدار کوهنانی درخواست تعیین تکلیف کردیم. این موضوع تا هر چه زودتر زمین چمن ورزشی ساخته شود.

امان الهی در ادامه به پروژه عمرانی انجام شده در کوهدشت در سال گذشته پرداخت و افزود: سکوی تماشاگران ورزشگاه تعطیل شده با مناقصه جدیدی برای پیمانکار مشخص شده و کار در حال انجام است و تلاش خواهیم کرد مشخص شود. انجام سایر پروژه های عمرانی

حشمت امان الهی همچنین توزیع تجهیزات ورزشی در 16 منطقه فقیرنشین کوهدشت را از دیگر اقدامات اداره کل ورزش عنوان کرد و گفت: اداره کل ورزش آمادگی دارد تا در بخش خصوصی نگهداری و مدیریت اماکن در مناطق فقیرنشین را فراهم کند. سود نیست. و محله ها را اختصاص دهید.

46

دکمه بازگشت به بالا