اخبار استانی

تولد دومین بره در کلینیک تخصصی دامپزشکی دانشگاه آزاد سبزوار

علی اکبر جنت‌آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از سبزوار با توجه به وجود رشته‌های کاردانی دامپزشکی، کارشناسی علوم آزمایشگاهی، مهندسی پرورش صنعتی طیور، مهندسی بهداشت غذایی با منشأ دامی، میکروبیولوژی، زیست‌شناسی سلولی و مولکوی، کارشناسی‌ارشد کنترل کیفی و مواد غذایی بهداشتی. ، ژنتیک و بیوتکنولوژی میکروبی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد سبزوار ، وجود کلینیک تخصصی دامپزشکی در این

وی گفت: به منظور انجام آزمایش‌های بالینی روی نمونه‌های زنده، حیواناتی از جمله اسب، گاو و گوسفند در کلینیک دامپزشکی دانشگاه نگهداری می‌شوند که در سال 1401 و با تمهیدات اندیشیده‌شده، شاهد زاد و ولد و تولد دو بره در این کلینیک بوده‌ایم و دومین بره. به تازگی به دنیا آمده است.

مدیر گروه دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سبزوار زیر بردن مزارع مجتمع دانشگاهی واحد سبزوار به منظور علوفه دام‌های زنده کلینیک تخصصی دامپزشکی را از دیگر مواردی که در این حوزه صورت گرفت، گفت: با اجرای این طرح، خوراک دام‌های زنده این واحد به این صورت است. کور کامل شد.

بازدید معاونت علوم پزشکی دانشگاه آزاد خراسان‌رضوی از واحد سبزوار

علی خاکشور معاونت علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان‌رضوی هم با حضور در دانشکده علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سبزوار به بررسی امکانات، فضاهای آموزشی و تجهیزات مرتبط با رشته‌های علوم پزشکی پرداخت.

تولد دومین بره در کلینیک تخصصی دامپزشکی دانشگاه آزاد سبزوار

معاونت علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان‌رضوی علاوه بر بازدید از مرکز مهارت‌های بالینی Skill Lab، آزمایشگاه‌ها، کتابخانه، سالن‌ها، کلاس‌ها و سایر مراکز مرتبط با رشته‌های علوم پزشکی واحد سبزوار در نشستی با حضور مدیران گروه‌های بهداشت، پرستاری، اعضای هیئت علمی این گروه‌ها و جمعی از واحد سبزوار، شرکت و به بررسی وضعیت کنونی و برنامه های پیش روی دانشکده علوم پزشکی

معاونت علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان‌رضوی شرایط و ظرفیت‌های دانشکده علوم پزشکی این داش.

انتهای پیام / ۴۰۷۸/۴۰۶۲ /

دکمه بازگشت به بالا