اخبار استانی

تولید حبه قند از انگور/ استارت‌آپی که مورد حمایت دانشگاه قرار گرفت

سیدمحمد جوادموسوی در گفتوگو با خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا در تشریح برنامه های سال 1401 دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشمر اظهار کرد: افزایش سه هسته ای در مرکز رشد واحدهای فناور در زمینه تولید سموم نباتی برای دفع و مبارزه با آفات انگور و تهیه علوفه دام از سرشاخه ها. انگور و تولید حبه قند از انگور (خروجی از رویداد استارت‌آپی انگور که اسفند ۱۴۰۰ برگزار می‌شود)


بیشتر بخوانید:

مروری بر فعالیت های دانشگاه آزاد اسلامی در منطقه «ترشیز کهن»


تبدیل مدرسه عالی هوانوردی به دانشکده هوانوردی با افزایش رشته ها و راه اندازی رشته های کارشناسی و کارشناسی ارشد، راه اندازی مرکز تحقیقات دام و طیور و سرای انگور و تولید نهالهای مرغوب ارقام انگور اروپایی و ترکمن به روش ریزازدیادی را از برنامه های دیگر دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشمر در سال جدید برشمرد.

به رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشمر، تولید تخم مرغ و تخم مرغ غنی شده با استفاده از گفته های سالن های مرغ تخمگذار (با ظرفیت 11 هزار قطعه مرغ) و توسعه رشته ها در حوزه علوم پزشکی کارشناسی ارشد روانشناسی و کارشناسی ارشد رشته های اتاق عمل و فوریت ها. شکی از برنامه های دیگر این دانشگاه در سال 1101 خواهد بود.

راهاندازی دانشکده های موضوعی در حوزه آسیب و آسیب های اجتماعی

جوادموسوی با بیان اینکه رشته های توسعه در حوزه مهارتی در رشته های تولید هوانوردی، معدن، گردشگردی، فناوری های باغی، تولید و فرآوری انگور و … در دستور کار واحد کاشمر قرار دارد به آنا گفت: راهاندازی دانشکده های موضوعی در حوزه ساختمان و آسیب های اجتماعی، ارتقای کیفیت های آموزشی، برندسازی و افزایش راه حل در حوزه مدارس سما، اندازه هنرستان هوانوردی دخترانه و پسرانه (مدرسه مجاور دانشکده مهارتی) و افزایش درآمدهای غیرشهریه و خروج از زیان در پایان سال مالی 1401 از برنامه های دیگر در سال پیش رو است.

انتهای پیام / ۴۰۶۲ /

دکمه بازگشت به بالا