اخبار استانی

تولید ریل سوزنی توسط ذوب آهن اصفهان

به گزارش اخبار استانی از اصفهان، وی به روند تولید فولاد در ایران پرداخت و گفت: قبل از انقلاب اسلامی تولید فولاد در ایران تنها 500 هزار تن بود اما بعد از انقلاب این میзан бех ходуд се милионные тен от производите. ист.

مدیر ذوب آهن اصفهان این شرکت را بنیانگذار صنعت فولاد در کیشور معرفی کرد و افزود: ذوب آهن اصفهان هم اکنون 3 میلیون تن تجهیزات جدید تولید می کند و زیرساخت های کیشور را توسعه می دهد.

و با آن ذوب اهن اسفاهان با تامین ریل های برکی های راه هی جهومری اسلامی به توسه آن ناوگان کرد کرد کاردنشان شاکت: ا.این شرکت فناوری ساخت انواع ریل مترو را دارد و در حداقل زمان مورد نیاز مسئولان مترو در شهرها تولید و تحویل می دهد.

مدیر شرکت ذوب آهن با بیان اینکه مجموعه ریلی این شرکت در آینده نزدیک تکمیل می شود، تاکید کرد: به زودی حمل و نقل ریلی مورد نیاز ناوگان حمل و نقل ریلی کشور نیز به صورت استاندارد و با تولید با کیفیت به مشتریان ارائه می شود. “

منظس خلیستانی به قاطعة بائدار توباد ذوب اهن اسفاهان نیز بدون و گفت: کافتیا ترودین این شرکت بر اساس اصول و بین آنترافین امری منزید است .

مدیر کارخانه ذوب اصفهان از گسترش تولید و مصرف فولاد در کشور خبر داد و گفت: افزایش تولید و میانگین مصرف فولاد در کشور با سرعت خوبی همراه است و ذوب اصفهان نیز 12 فولاد جدید تولید می کند. محصولاتی برای تولید محصولات خاص و ارزشمند به نظر من در این مسیر بیش از هر چیز به کارکنان خود متکی هستم.

شهردار مشهد هم گفت ریل تولید شده در ذوب اصفهان از کیفیت بالاتر و قیمت پایین تری نسبت به رقبای خارجی برخوردار است.، گفت: تامین ریل یکی از موضوعات مهم در توسعه قطار شهری مشهد است که مشکل تولید راه آهن اصفهان را حل کرد.

سید عبدالله عرجایی با بیان این که همل و نکل کلان شهرها است، گفت: آن امر بریا مشهد کے کے کے کہ ہے ہے ہے

شهردار مشهد خدمات اتوبوسرانی را بخشی از نیازهای مردم در حمل و نقل و حمل و نقل خواند و افزود: گسترش قطار شهری بخش عمده ای از مشکلات شهروندان را حل می کند و آسایش مسافران و بازدیدکنندگان را نیز فراهم می کند.

وی از احداده تونل ها، ها استان ها و … کیت کریت کریت شهری خبر داد و گفت : برای تکمیل و بهره برداری از این پروژه، استفاده از ریل سراسری ساماندهی شد و سند همکاری برای تامین ریل مورد نیاز این پروژه بین شهر مشهد و ذوب آهن اصفهان امضا شد.

ارجعی راه اندازی کارخانه های ذوب اصفهان از دیرباز و استفاده از راه آهن سراسری در سال های اخیر را افتخاری برای هر ایرانی دانست.

شهردار مشهد با اشاره به اینکه توقع زیادی برای تولید این تجهیزات از ذوب آهن اصفهان داریم، گفت: با افتخار اعلام می کنم که ذوب های اصفهان می توانند تجهیزات مورد نیاز ناوگان ریلی اصفهان را تولید کنند چرا که ذوب های اصفهان مطابق با استانداردهای لازم هستند. استانداردهای دقیق و با کیفیت جهانی تولید و به مشتریان ارائه می شود.

48

دکمه بازگشت به بالا