اخبار استانی

تولید فناورانه انواع محصولات شوینده/ تأمین کالاهای مورد نیاز توسط فناوران

سیدمجتبی موحدی‌فر وتادیک در دینکی دینکس ازاد اسلامی واید نیشابور در کھیوگو با جروفت استانـهای اینگای انا در نیشابور کرد: خودکفایی بزرگترین رمز موفقیت یک کشور برای استقلال و ایجاد، تامین و صرفه جویی در منابع مالی است، همانطور که بسیار گفته شده است. بارها توسط بالاترین رهبری؛ توجه به تولید و خودکفایی در تامین و تولید کالاهای مورد نیاز از موضوعات اصلی امروز کشور موجب عزت بیشتر در جهان اسلام خواهد شد.

وی تاکید کرد: اهمیت عظمت استان در نامگذاری سال 1401 (ایجاد اشتغال دانش بنیان) به خوبی مشهود بود و دشواری دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی در تدوین سیاست ها و برنامه ها برای حرکت به سمت رونق تولید و به حرکت درآوردن چرخ های اقتصادی کشور.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی نیشابور گفت: در این راستا و در راستای سیاست ها و راهبردهای دانشگاه آزاد اسلامی تصمیم گرفتیم از تجهیزات و امکانات موجود و کادر علمی قوی و اشتیاق به انجام کار بهره ببریم. توسط دانش‌آموزان، با پشتوانه آموزش‌های مناسب و مؤثر، هسته‌های فناوری، تشویق و تشویق برای تولید محصولات دانش‌بنیان عملی شده و اصل (آنچه می‌توانیم) به عمل تبدیل شده است. ما با اخذ مجوزهای مربوطه در آزمایشگاه های دانشگاهی موفق به تولید انواع فرآورده های تصفیه شده شده ایم.

موحدی‌فر گفت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد نیشابور در گام نخست آماده ارائه محصولات شوینده تولیدی با 20 درصد تخفیف نسبت به قیمت بازار برای واحدهای دانشگاهی استان خراسان است.

این لیست محصولات تولیدی و قابل استفاده مرکز توسعه و مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نیشابور می باشد.لوازم بهداشتی در بسته بندی های 2.5 لیتری و 20 لیتری، دستگاه پخش صابون در بسته بندی های 2.5 لیتری و 20 لیتری، دستمال مرطوب در 2.5 لیتری بسته های لیتری و 20 لیتری و شامپو در بسته های 2.5 لیتری ליטרי ו 20 ליטרי זיקר קרד.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد نیشابور با قدردانی از زحمات و همکاری همه مسئولین دانشگاه اعلام کرد این دانشگاه آمادگی دارد در گام های بعدی برای تامین مواد برای تمامی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی کشور گام بردارد.

انتهای پیام/40062/

دکمه بازگشت به بالا