اخبار استانی

تیم فوتسال کراپ الوند برای قهرمانی در لیگ آمده است

به گزارش خبرگزاری برن قزوینتیک; هفته هجدهم رقابت های لیگ برتر فوتسال باشگاه های روستایی این در حالی است که لحظاتی پیش هفت بازی برگزار شد که کراپ الوند هدایت تیم گیتی پسند اصفهان را برعهده گرفت. لیگ برتر بود.

تیم کراپ که در سالن یادگار امام الوند برگزار شد، در دیداری دوستانه با نتیجه 6 بر 4 به سود میهمان خود به میدان رفت. اصفهان او این بازی را با شکست و سه امتیاز ارزشمند برد.

محمود خوراکچی در پایان این دیدار گفت: کسب این سه امتیاز برای ما بسیار مهم بود و خوشحالیم که توانستیم تیم قدرتمند اصفهانی را شکست دهیم.

image_2022_1_16-16_42_44_854_Gwq

خوراکچی تصریح کرد: گیتی پسند بازیکن فوتبال داخل سالن است ایران و بازیکنانی دارد که هر لحظه می توانند به تیم حریف ضربه بزنند و نتیجه را به نفع خود تغییر دهند.

وی گفت: از همه بازیکنانم راضی هستم زیرا آنها با همدلی فوق العاده خود می توانند شگفتی ساز شوند و مقابل تیم های قدرتمند لیگ امتیاز بگیرند.

کراپ الوند سرمربی تیم یادآور شد که بازیکنان تیم فدای نتیجه هستند بازی آن‌ها دفاع می‌کردند و همه می‌دانستیم که باید فشار حملات دوستانه گیتی را تحمل کنیم و خوشبختانه با تعویض‌های به موقع و مؤثر و دفاع تیمی خوب، موفق به پیروزی در زمین شدیم.

وی گفت: با احترام و ارزشی که برای تیم دوست گیتی قائل هستم، اما فکر می کنم دو گل این تیم توسط داوران به ثمر رسید و داور نتوانست کارت قرمز دریافت کند زیرا من برای ادامه بازی سر بازیکنانم فریاد می زدم. “

خوراکچی به من یادآوری کرد که تساوی تیم خوب نبود و 4 بازی خارج از خانه و تنها دو بازی داریم اما به این دلیل که بازیکنان بزرگی دارم که فکر می کنم بهترین های فوتبال ایران هستند و دست دوست دارند. زمان کار در هفته های اخیر توانسته ایم نتایج خوبی بگیریم.

نهایی

مربی کراپ الوند گفت: بازی را 6 بر 2 باختیم اما با این پیروزی نشان دادیم که تیم جان گرفته و تیم ما برای برد آمده است.

کراپ الوند با 40 امتیاز در رده سوم قرار دارد جدول لیگ واقع شده است.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا