اخبار استانی

ثبت‌نام ۱۹.۵ هزار نفر در آذربایجان‌غربی برای طرح‌ ملی مسکن

به گزارش خبر شبکه آذربایجان غربیمحسن حمزه لو با بیان اینکه باید مشوق های لازم برای توسعه ساخت و ساز در حوزه مسکن در نظر گرفته شود، افزود: تامین مسکن برای زمین ساختمانی مشکلی ندارد و دستگاه های اجرایی باید هر چه سریعتر زمین مورد نظر را تامین کنند. راه و شهرسازی.

وی ادامه داد: با توجه به وضعیت حوزه مسکن در آذربایجان غربی، تعریف نقش تصرف اراضی و شناسایی توانمندی های دستگاه های اجرایی، ممکن است حجم قابل توجهی از چشم انداز تولید 44 هزار و 740 واحد مسکونی در استان برای یک زمان معین باشد. عادت زنانه.”

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی افزود: بر اساس قانون جهش تولید مسکن، سیاست کلان دولت و وزارت راه و شهرسازی ادامه دارد و تولید انبوه مسکن و دستگاه های اجرایی تا 2 عدد است. ماه ها برای تکمیل فرآیند واگذاری زمین.”

حمزه لوک خاطرنشان کرد: تامین زمین برای اجرای قانون جهش تولید مشکلی ندارد و با کمک قوه قضائیه اراضی ملی و دولتی از منابع طبیعی داخل مرزی تملک شد.

وی تاکید کرد: ظرفیت های قانونی برای استفاده از اراضی دولتی از جمله تغییر کاربری، ادغام محدوده و شناسایی اراضی مازاد برای دستگاه های اجرایی اعلام شده است.

۴۶

دکمه بازگشت به بالا