اخبار استانی

ثبت نام از نخبگان مهارتی مازندران آغاز شد

به گزارش اخبار استانی از مازندران، سید حسین درویشی اظهار داشت: بزرگ‌ترین رویداد آموزش فنی و حرفه‌ای کشور، مسابقات ملی مهارت بوده است که برای رقابت سالم بین مهارت‌آموختگان و عرصه کشف استعدادهای فنی و حرفه‌ای در جامعه است.

وی در ویژه سوابق حضور مازندران در مسابقات گفت: تا کنون نوزده دوره مسابقات ملی مهارت در مسابقات ملی در مسابقات ملی برگزار شد که قریب اتفاقی در تمامی اداوار نخبگان مهارتی مازندران صاحب عنوان و به عنوان عضو تیم ملی توان جمهوری اسلامی ایران در مسابقات جهانی اعزام و مسابقات جهانی برگزار شد. در این زمینه نیز باعث برافراشته شدن پرچم ایران شدند.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران از ثبت نام نخبگان مهارتی برای حضور د ر بیستمین دوره مسابقات ملی مهارت خبر داد و اظهار داشت: حضور در این دوره از مسابقات، برای مهارت آموزی توانمند و متولدین 10/12/1380 به بعد می آید. با مراجعه به سامانه www.worldskills.ir/1400/03/22/competitors در یکی از 43 حرفه آموزشی تا 17 تیرماه سالجاری ثبت نام کنند.

وی ادامه داد: این رویداد در سه مرحله شهرستانی هفته اول مرداد، استانی هفته پایانی شهریور و ملی نیمه دوم آذر برگزار می شود که در نهایت نخبگان هرشته به عنوان منتخبین تیم ملی مهارت و پس از طی اردوهای مختلف ملی، نخبه مهارتی تیم جمهوری اسلامی تعیین و به مسابقات جهانی می شود.

48

دکمه بازگشت به بالا