اخبار استانی

جزئیات بودجه استان در سال آینده/ کرمان، رتبه دوم درآمدهای مالیاتی کشور

איסנא/קרמאנ رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان با بیان اینکه در مجموع اعتبارات استان کرمان، بودجه سال آینده با رشد 19.4 درصدی به 3730 میلیارد تومان رسیده است، گفت: کرمان در رتبه نخست قرار دارد. رتبه چهارم کشور از نظر درصد کل اعتبارات.

محمدرضا واحدی بعدازظهر امروز یکم بهمن ماه در جلسه شورای توسعه و برنامه ریزی استان کرمان درباره آخرین وضعیت درآمد و هزینه های استان در سال جاری اظهار داشت: و هشتم به سایر کست های استان شده است.

وی افزود: 3540 میلیارد تومان در اعتبارات به استان اعلام شده است و 26.4 درصد تخصیص داریم و 27.7 درصد از دو درصد نفت و گاز به استان و 117 و نیم میلیارد تومان اختصاص یافته است. در قالب اوراق خزانه است که تاکنون تنها 1.3 درصد جذب شده است.

وحیدی در باین باین باین موردین لیحه لیحه 1402 بیان کرد: سقف بودجه سال آینده کشور نسبت به سال جاری 42.3 درصد رشد داشته است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان گفت: اعتباراتی که استان در بودجه سال آینده دارد 1641 میلیارد تومان است و 4.2 درصد رشد دارد.

وی با بیان اینکه کل اعتبارات استان کرمان با 19.4 درصد رشد به 3730 میلیارد تومان رسیده است، افزود: کرمان از نظر درصد کل اعتبار رتبه چهارم کشور را دارد.

واحیدی کرد کردت کرمان کرمان در بدود 1402 میزی 39% روشد 39% کے کی 6% بیشتر از میانگین رشد سایر استانها بوده و در رشد اعتبارات نیز رتبه 4 را داریم.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان گفت: از سال 95 تا امسال درآمد عمومی استان کیشور 28 درصد و استان کرمان 42 درصد رشد داشته که نزدیک به 1.7 برابر میانگین رشد داشته است. درآمد مالی کیشور استان کرمان.

وی با اشاره به اینکه در 9 ماهه امسال درآمد مالی استان 102 درصد بوده است، افزود: کرمان رتبه دوم کشوری (به جز تهران) را در درآمدهای مالی دارد و این در حالی است که 66 درصد درآمد استان از محل درآمدهای مالی است. کرمان.

به گزارش اخبار استانی، دکتر محمدمهدی استاندار کرمان نیز در این جلسه اظهار داشت: کرمان از نظر درآمدهای مالی نسبت به اقتصاد استان در وضعیت بدی قرار دارد و باید در میزان مالیات در استان بازنگری شود. استان.”

وی در بیاین کرد: در یاین کرد: مدیران شخصاً در جلسه برنامه شورا حضور می یابند و دستیار مربوطه را برای خود می فرستند و در غیر این صورت فرد دیگری را در جلسه نمی پذیریم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا