اخبار استانی

جزئیات تفاهم‌نامه دانشگاه آزاد اسلامی و سازمان زمین‌شناسی

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از مشهد، تفاهم نامه دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی با سازمان زمین شناسی کشور بهمنظور مشارکت، تبادل نظر و بهره مندی از خدمات، تخصص های علمی، پژوهشی و متقابل فنی در زمینه توسعه زمین شناسی و اکتشافات مواد معدنی با سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی. کشور بین دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی به نمایندگی محسن مرادی رئیس دانشگاه و علیرضا شهیدی ر.

بر اساس این تفاهم نامه، سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور و دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی در اجرای پروژه های تحقیقاتی – کاربردی مشترک، استفاده از متقابل از توانمندی های علمی، آموزشی و پژوهشی، استفاده از امکانات و تجهیزات آزمایشگاهی در اجرای برنامه ها و پروژه ها. علوم زمین و اکتشافات با هم همکاری می‌کنند.

تحقیق و پژوهش کاربردی درباره طرح‌های تحقیقاتی در حوزه‌های معدنی و زمین‌شناسی مورد نیاز سازمان با استفاده از پژوهش اثرگذار یکپارچه شبکه‌های دانشگاه آزاد اسلامی (سامانه پایش)، ایجاد بستر مناسب به‌منظور بهره‌گیری از توانمندی‌ها و پارک‌های علم و فناوری، سراهای نوآوری و شرکت‌های دانش‌بنیان دانشگاه آزاد اسلامی در زمینه فعالیت‌های تحقیقاتی کاربردی، همکاری با دانشگاه در زمینه انجام پروژه‌ها و حمایت علمی از پایان‌نامه‌های تکمیلی تحصیلی با موضوعات مرتبط با فعالیت‌های سازمان‌های دیگر زمینه‌های همکاری در این تفاهم نامه است.

انتهای پیام / ۴۰۷۸/۴۱۲۱ /

دکمه بازگشت به بالا