اخبار استانی

جزئیات تفاهم‌نامه دانشگاه آزاد و پدافند غیرعامل استان سمنان

منصوری در گفت و گو با آنا کرد;

مدیر دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان جزئیات تفاهم علمی و پژوهشی این دانشگاه و حمایت از دانشجویان غیرموظف دانشگاه سمنان را تشریح کرد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان ، تفاهم نامه مشترک علمی و پژوهشی بین دو نهاد به منظور ایجاد زمینه همکاری های علمی و اجرایی دانشگاه آزاد اسلامی و سازمان پدافند غیر دولتی منعقد شد. استان

در این تفاهم نامه که به امضای مهدی منصوری، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان، ایرج کرخایی، مدیر پدافند غیر اجرایی سمنان، معاونین، اعضای هیات علمی و مدیران دو نهاد در ساختمان شماره 2 سمنان رسید. ، با تمام قوا و اراده خود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی که در حاشیه این نشست در خصوص اهداف این تفاهم نامه به خبرنگار گفت: با توجه به وجود زیرساخت های بسیار مطلوب و اعضای هیأت علمی توانمند در دانشگاه آزاد اسلامی، همکاری کارگروه های تخصصی دو نهاد، انتقال تجربیات و امکانات اجرایی دانشگاهی، تخصصی، پژوهشی فرهنگی، فناوری و آموزش و همچنین استفاده بهینه از امکانات و ظرفیت های دو طرف از جمله اهدافی است که به دنبال خواهد داشت. در این توافقنامه

منصوری، استفاده از اعضای هیات علمی، کارشناسان توانمند هر دو نهاد به عنوان مشاور علمی در استان سمنان، تهدیدات و آسیب‌پذیری‌ها را از موضوعات مورد علاقه در این همکاری شناسایی و کاهش داد.

وی افزود: بر اساس این توافق نامه که با نظارت و مشورت دانشگاه ایجاد شد، الزامات و ملاحظات فنی و مهندسی در بخش های مرتبط با ساخت و ساز مناسب، تمرکززدایی یا انشعاب و کنترل مقاومت فرآیندها، اقدامات فنی و پیشگیرانه انجام می شود.

منصوری با ابراز امیدواری از نتایج مثبت این همکاری عنوان کرد: استفاده از ظرفیت های منطقه ای و علمی هر دو نهاد برای توسعه دستاوردهای پژوهشی، ارتقای مهارت های ارتباطی شغلی و رفع مشکلات جامعه موثر است.

وی با اشاره به وجود امکانات و تجهیزات مدرن در مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی به ویژه در مرکز تحقیقات ژئوتکنیک گفت: استفاده از امکانات فکری، علمی، تجربی، فرهنگی، تحقیقاتی، آزمایشگاهی توسط سازمان های دولتی و غیردولتی. موسسات، ارگان ها و اماکن کارگاه ها، کتابخانه ها، فضاهای فیزیکی و پژوهشی مجهز به فرصت هایی از این قبیل هستند که از سیاست های این دانشگاه پیروی می کنند.

تفاهم نامه همکاری دانشگاه آزاد اسلامی و مدیریت پدافند غیر دولتی دانشگاه با اعتبار دو سال پیگیری و اجرا و توسط اعضای هیات علمی دانشگاه پیگیری و اجرا می شود. دانشگاه اسلامی.

انتهای پیام/4078/

دکمه بازگشت به بالا