اخبار استانی

جزئیات رقابت‌ها در مسابقات ملی تهویه و تبرید

اخبار استانی/ خوزستان مدیر تهویه و سرمایش مسابقات ملی مهارت به تشریح وضعیت مسابقات نهایی شرکت کنندگان در نوزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت هوا و مهارت پرداخت.

شهرام خسروی نژاد در گفت وگو با اخبار استانی، اظهار کرد: در نوزدهمین دوره مسابقات کشوری هوا و خنک کننده، 10 متسابق از 10 امتیاز کشور شرکت کردند و هر سه روز و هر سه روز یک بار به مدت هشت ساعت به رقابت پرداختند.

وی ادامه داد: داوران این مسابقات از سراسر کشور بودند و تا پایان مسابقات با کمک یکدیگر مسابقات را ارزیابی کردیم و امروز نفرات برتر را مشخص خواهیم کرد. در نهایت این نفرات برتر در یک جلسه تمرینی جام جهانی شرکت می کنند و پس از تست در نهایت یک نفر نماینده کشورمان در چین در جام جهانی 2022 خواهد بود.

مدیر مسابقات ملی مهارت گفت: وضعیت در این زمینه از نظر جسمی و بدنی بسیار مهم است، خوشبختانه شرکت کنندگان در شرایط بسیار خوبی هستند. از نظر روانی وضعیت خوبی است، اما فعلا نمی‌توانیم حرفه‌ای‌ها را قضاوت کنیم، مگر بعد از پایان مسابقات و آزمایش‌ها که از نفر اول تا سوم مشخص می‌شوند.

خسروی نژاد افزود: طراحی سایت در سطح جهانی و شاید یکی دو پله بالاتر است و فضا از نظر نور و کمد و فضای تجهیزات در حد مسابقات جهانی است. من از مسئولین می خواهم که به ایجاد سایت ها و مراکز و ارتقای مهارت های جوانان کمک کنند، زیرا یکی از بزرگترین مشکلات مربوط به امور مالی است.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا