اخبار استانی

جشن‌های «نه به چهارشنبه سوری پُرحادثه» به مدت ۵ شب

به گزارش اخبار استانی از البرز؛ «محمد جمشیدی» در توضیح بیشتر این خبر گفت: با توجه به اینکه چهارشنبه پایانی سال و حوادث تلخی را تجربه کرده‌اند، نشان می‌دهند که بسیاری از آنها را به جهت هیجانات سنین نوجوانی و جوانی و عدم اطلاع کافی از عواقب جبران ناپذیر برخی از پرخطرها نشان می‌دهد. می‌باشد، بنا داریم تا امسال متفاوتی نسبت به آموزش‌های شهروندی در این حوزه داشته باشیم.

وی افزود: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته جشن امشب در پارک آزادگان اسلام آباد، فردا (پنج شنبه) در پارک هامون بلوار ارم، روز شنبه مورخ 21 اسفند در محل ایستگاه آتشنشانی در خیابان کاج شهرک جهان نما، روز یکشنبه مورخ 22 اسفند در ایستگاه آتش نشانی مقابل ایستگاه آتشنشانی جنب ساختمان شورای اسلامی شهر در چهارصد دستگاه و روز دوشنبه مورخ 23 اسفند در جنب ایستگاه آتشنشانی در چهارراه نیک نژادی عظیمیه برگزار می شود که ساعت کلیه آنها 18 و 30 الی 20 می باشد.

این مسئول اظهار کرد: نمایش عروسکی، مسابقه نقاشی، استندآپ کمدی، کلاس های آموزشی و برنامه های شاد و مفرح از بخش های مختلف جشن های تدارک دیده شده است که روح کلی آنها را آگاه ساختن جامعه در برابر حوادث تلخی است که می تواند در بیتوجهی و انجام کارهای پرخطر باشد. کمین افراد در مراسم سنتی چهارشنبه پایانی سال موسوم به چهارشنبه سوری باشد.

48

دکمه بازگشت به بالا