جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه رسام به میزبانی شهرستان بندرماهشهر برگزار می‌شود

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، جلسه هماهنگی برگزاری جشنواره بین المللی فیلم کوتاه با حضور فریدون بندری فرماندار شهرستان، معاونت بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس برگزار شد. ، مدیران استانی و محلی.
در این دیدار فریدون بندری فرماندار بندرماهشهر گفت: بسیار خرسند و مفتخریم که بندر ماهشهر میزبان یکی از رویدادهای بین المللی در حوزه هنری یعنی جشنواره فیلم کوتاه است که شامل جشنواره های حوزه فرهنگ ایثار، شهادت و دفاع مقدس است.
وی در ادامه افزود: بحمدالله با همکاری و مشارکت سایر دستگاه های اجرایی، نهادها و دستگاه های انقلابی و فرهنگی در سطح شهرستان و استان، شرایط برای برگزاری این جشنواره فراهم شده و بندرماهشهر آمادگی کامل برای میزبانی از این رویداد را دارد. شهر بندرماهشهر به عنوان یکی از مهمترین رویدادهای فرهنگی و ارزشمند با حضور هنرمندانی از تمامی کشورها و به ویژه هنر بومی بندر ماهشهر آثار ارزشمند و فاخری را در حوزه مقدسه خلق خواهد کرد. دفاع
بندری در تسریح کرد: جشنواره فیلم کوتاه امسال در حوزه های فیلم، نمایش، مستند، روایت، انیمیشن و فیلم کوتاه 180 ثانیه ای با موضوعات دفاع مقدس، مقاومت، ایثار جمعی برگزار می شود.
عالی ترین مقام دولتی در شهرستان بندرماهشهر در پایان گفت: تاکنون بیش از 400 اثر از کشورهای مختلف به بخش بین المللی این جشنواره که 29 بهمن ماه جاری به میزبانی شهرستان بندرماهشهر برگزار می شود ارسال شده است. سال و در این مدت تلاش خواهیم کرد شرکت کنیم. شرکت کنندگان در این جشنواره به نمایندگی از جاذبه های گردشگری، گردشگران و دریا هستند.

46

خروج از نسخه موبایل