اخبار استانی

جواد قناعت:نگاه ویژه بنیاد مستضعفان به استان جای تشکر دارد

به گزارش اخبار استانی از خراسان جنوبی دکتر قناعت با بیان این مطلب در جلسه دیدار رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی شور با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بیرجند گفت: این سفر هم که همزمان با عید سعید مبعث و سالروز انجام بنیاد مستضعفان گر ر.
وی ادامه داد: با استقرار آقای فتاح در بنیاد مستضعفان کشور، شاهد حرکت های جهادی، بسیجی و جدید د.
به گفته وی بنیاد مستضعفان، نگاه ویژه به مناطق محروم از جمله راسان جنوبی است.
استاندارد بیان کرد: در یک کار جدید و طی تفاهم نامه ای بین بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی و بنیادی مسکن انقلاب اسلامی، ۲۰ هزار واحد مسکونی ویژه محرومین در سطح کشور احداث خواهد شد.
دکتر قناعت متذکر شد: استان های زیادی پیگیر بودند تا منطقه پایلوت برای اجرای این طرح باشند، اما به لطف آقای فتاح، خراسان جنوبی به عنوان منطقه پایلوت انتخاب شد.
وی بعدی کرد: فردا و طی مراسمی با حضور آقایان فتاح رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی کشور و نیکزاد رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور، عملیات اجرای این طرح در سطح کشور و با محوریت خراسان جنوبی آغاز خواهد شد.
استاندارد به تشریح برنامه های سفر رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در استان پرداخت و گفت: در این سفر، علاوه بر کلنگ زنی 20 هزار واحد مسکونی ویژه محرومین، دو سال اخیر بنیاد علوی در منطقه هدف شهرستان درمیان، پیگیری می شود.
دکتر قناعت با اشاره به حجم محرومیت حاکم بر خراسان جنوبی در مقایسه با سایر استان ها، ادامه داد: فردا در جلسه ای با مدیران استان در خصوص توسعه سرمایه گذاری ها و برنامه های محرومیت زدایی بنیاد خراسان جنوبی بحث و گفتگو خواهد شد.
برخی از محبوب ترین بازی ها در سراسر جهان هستند و بسیار محبوب هستند و بسیار محبوب هستند. اصحاب رسانه واهیم بود و اطلاع رسانی های لازم صورت خواهد گرفت.

انتهای پیام

بیشتر بخوانید:


ارز فی

برنگار:

مرضیه شهریاری

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

دکمه بازگشت به بالا