اخبار استانی

جوانان بشر دوست جمعیت هلال احمر استان قزوین در محضر استاد نشستند

جوانان بشر دوست جمعیت هلال احمر استان قزوین در محضر استاد نشستند

جوانان بشر دوست جمعیت هلال احمر قزوین در برنامه ای با عنوان «در محضر استاد» پای صحبت های عبدالعظ.

به گزارش خبرگزاری اخبار استانی از قزوین؛ جمعی از جوانان بشردوست اهل هلال به معاونت جوانان جمعیت هلال احمر استان قزوین، پای صحبت های دلنشین، گرم و صمیمی چهره علمی، فرهنگی و هنری شهر قزوین، استاد عبدالعظیم موسوی؛ نویسنده، طنزپرداز و مدیر مسئول روزنامه ولایت نشستند و ضمن آشنایی با ایشان از تجربیات و سییر زندگی.

در حاشیه این دیدار نادر میرزایی معاونت جوانان جمعیت هلال احمر استان، اظهار داشت: قزوین ارزشهایی است که هر کس به قدر بضاعت خود را باید به هر گونه ای که میسر است به آن بپردازد و «در محضر استاد» مجموعه نشست هایی است. چی چند سال اخیر به دفعات با همین عنوان برگزار می شود و جوانان اهل هلال به دیدار اساتید و اندیشمندان د.

وی افزود: جوانان در این دیدارها ضمن آشنایی با این شخصیت ها از تجربیات و سیر زندگی و فراز و فرودهای بزرگان علم، فرهنگ و هنر استان درس می گیرند و با واکاوی خود در بهرمندی از فرصت های پیش رو و داشتن درک بهتر از زندگی با کوشند و. هویت یابی جوانان وجه ممتاز این نشستها می باشد.

image_2022_7_1-8_43_48_315_Sqw

میرزایی ادامه داد: فعالیت های علمی، فرهنگی و هنری عبدالعظیم موسوی در زمینه نویسندگی، طنزپردازی و تجربیات دیگر باعث شد تا جمعیت جوانان هلال احمر در نشستی با ایشان دیدار و گفتگو کنند و ضمن تکریم و تجلیل از این شخصیت های فرهنگی، پنجره های نو به رویشان گشوده شود.

معاون جوانان جمعیت هلال احمر استان قزوین تصریح کرد: هر جا با جوانان سر و کار داریم هویت هویت یابی و هویت بخشی یکی از ارکان حرکت است و ما باید در جهت هویت بخشی به جوانان، این دیدارها را تداوم بخشیم.

در این نشست عبدالعظیم موسوی، نویسنده، طنز پرداز و مدیر مسئول روزنامه استان قزوین ضمن تشریح فعالیت ها و مرور خاطرات گذشته خود، گفت: دروغ یک جایی به بن بست خواهد رسید و مجبور خواهد شد که «دروغ گفتم» پس هرجا به این تنیجه رسید. ه اشتباه کرده اید می توانید بازگردید و زندگی خود را تغییر دهید ولی حقیقت و راستی انتها ندارد و ت یگ.

موسوی در بخشی دیگر از صحبت های خود، بیشتر از نوشتن، توجه به مطالعه را در جهت قرار دادن در نظر بگیرید و اضافه کنید: شما دروسی را که از شکست دیگران می گیرید بیشتر از درس هایی می گیرید که از آنها پیروز می شوند چرا که کسانی که پیروز می شوند بیشتر می شوند. واقعا نمی تواند بازگو کند چگونه پیروز شده اما در شکست ها اینگونه نیست افراد به دنبال نقاط ضعف خود می مو.

image_2022_7_1-8_43_47_870_HDZ

مدیر مسئول روزنامه استان قزوین در ادامه بیان کرد: خداوند بسیار به انسانها عطا کرده و انسان باید تنها به خود مطمئن باشد و در سخت ترین شرایط باید بداند که خداوند بد تغییر را نیز به انسان عطا کرده است و زمانی که دچار مشکلات می شود. اجتماعی را خود تغییر و تغییر دهد در واقع به موفقیت رسیده است و این موفقیت کاملاً لذت بخش است.

در پایان این دیدار جوانان بشردوست اهل هلال به پاس جستجوهای آرزومند استاد عبدالعظیم موسوی . نویسنده، طنز پرداز و مدیر مسئول روزنامه ولایت از ایشان، تجلیل کردند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا