اخبار استانی

جوانان داوطلب در هلال احمر موجب هویت بخشی به این جمعیت شده اند

به گزارش خبرگزاری برن قزوینتیک; تجلیل از بهترین داوطلبان جمعیت ماه سرخ دولت قزوین روز پنجشنبه در کتابخانه امام خمینی جشن گرفت.

مشاور اکبری در این مراسم رئیس انجمن ماه سرخ کشور: حسن آصفی، مدیرعامل انجمن ماه سرخ، مریم بیدخم، مدیرکل امور اجتماعی دولت، عضو تقوی شهرداری و گروهی از داوطلبان از خیرین اصلی و داوطلبان جمعیت بودند ماه سرخ استان او مورد ستایش قرار گرفت.

اصلیش هم انجمن ماه سرخ کشور در همایش مجازی گرامیداشت روز داوطلب قزوین شرکت کرد.

اکبری مشاور انجمن ماه سرخ کشور در این مراسم گفت: نقش داوطلبان ماه سرخ در رویدادهای مختلف از جمله در دوران تاج‌گذاری بی‌نظیر و توانا بود. زیبایی خلق كردن.

ایلارجیردی 6

وی گفت: داوطلبی در خمیرمایه و وجدان همه انسان ها وجود دارد، اما عده ای این روحیه را تقویت کرده و در این راه به مواهب خود برکت داده اند. سرویس آنها آن را یک قدم جلوتر می برند.

اکبری یادآور شد: شرکت در کارهای عمومی بدون هیچ امیدی نوعی حرکت داوطلبانه و هر چه روحیه داوطلبانه باشد. جامعه انتشار می تواند به توسعه تلاش های خیریه کمک کند.

وی یادآور شد: در این شهرک چنین مناطقی وجود دارد فقر در سیستان جایی است که روزگاری غلات در آن کشت می شد اما امروزه به دلیل تغییر اقلیم به آرد و نان نیاز دارد و برخی از مناطق این استان که روزگاری جلوی خانه هایشان آب بود و با قایق رفت و آمد می کردند. ، امروز رنج می برند. خشکسالی ما در وضعیت نگران کننده ای قرار داریم و با کمک داوطلبان در تلاش هستیم تا نیازهای خود را برطرف کنیم.

به گفته اکبری، برای مبارزه با محرومیت همه ما باید احساس مسئولیت کنیم و در مقابل آسیب، توان داوطلبی و همکاری با جوانان را داشته باشیم تا به نتیجه برسیم.

وی افزود: جوانان داوطلب در واقع هویت اصلی انجمن ماه سرخ هستند و بدون حضور آنها این سازمان نمی تواند به ماموریت خود ادامه دهد و شخصیت داشته باشد.

ایلارگیردی 3

مشاور رئیس انجمن ماه سرخ کشور گفت: نیاز به مسائل و نیاز به فقرا محور کار ما روی جمعیت است و باید بدون نیاز به نیازمندان خدمات رسانی کنیم.

بعد از حجت الاسلام مفیدی رئیس دفتر نماینده ولی فقیه در جمعیت هلاتل سرخ استان قزوین وی گفت: خدمت به مردم بالاترین خدمت است و داوطلبان و یاوران ماه سرخ با خدمت به مردم به قله های ایثار و انسانیت رسیده اند.

محمد علیجانی نماینده داوطلبان نیز گفت: کار داوطلبانه مکان مقدسی است که جوانان داوطلب در هنگام وقوع حوادث غیرمترقبه و زلزله در میدان حضور دارند. سیل و آتش آنها برای کاهش خسارت به کمک مجروحان می روند.

هلال 2

وی افزود: داوطلبان در نداشتن دیگران نقش دارند و برای تسکین آلام دیگران و آسیب دیدگان در امداد عاشقانه تلاش می کنند.

علیخانی گفت: در سفر سیستان و بلوچستان با صحنه هایی از فقر مواجه شدم که مرا بر آن داشت تا برای رفع نیازهای مناطق نامناسب تلاش کنم و در زمانی که با بحران آب و گرد و غبار و ده ها مشکل دیگر مواجه بودیم تصمیم گرفتیم. خانواده مشارکت در پروژه آب

ماه سرخ داوطلب شد: در سفر خراسان با اهالی مرز جنوبی دیدار کردیم و از نزدیک شاهد فقر به ویژه کمبود آب و تا حدودی اجرای پروژه آب بودیم. مشکلات حل شد، اما این حمایت باید توسط داوطلبان دنبال شود.

علیخانی افزود: خوشحالم که این همه جوان داوطلب و به دنبال کار خوب در عصر شباب و رضای خدا هستند و این روحیه برای ما ارزشمند است چرا که جوانان دست اندرکار کارهای خیر از آن آنهاست. آسیب اجتماعی امن خواهد بود.

image_2021_12_9-14_47_3_857_CFF

پس از این مراسم از 40 نفر از جوانان، داوطلبان، خیرین و کادر پشتیبانی انجمن ماه سرخ استان قزوین تجلیل شد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا